reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

DDziewczyny zapytam jeszcze was :sorry2: ktory wozek wybralybyscie na moim miejscu?
na codzien w uzyciu ma byc nadal casualplay, a ten ma byc dla babci i na wypady wakacyjne i sklepowe.


ten ma i barierke i okrycie na nozki i folie....tylko wazy 8kg (wiec najciezszy) i ponoc chicco ma sredniej jakosci wozki

CHICCO MULTIWAY 2008 z barierką (następca CT04) (294035073) - Aukcje internetowe Allegro


ten mi sie najbardziej wizualnie widzi, ale nie ma niestety folii przeciwdeszczowej, wazy 7,5kg i ma palak

..:: BOBO W�ZKI DZIECI�CE ::.. ► Bebecar Mutsy Peg Perego: HULA


a ten ponoc jest bardzo dobry jakosciowo i swietnie sie prowadzi, do tego waga tylko 5,6kg, ale ani palaka nie ma, ani okrycia na nozki, i do tego najdrozszy

WÓZEK SPACEROWY JANE ENERGY KOL H 19 ORANGE (299029546) - Aukcje internetowe Allegro



wg was ktory najlepszy? ktory byscie wybraly?
 
reklama
Agutku ja chyba też wybrałabym Jane:tak: składa się tak samo jak mój ct05 i zajmuje mało miejsca po złożeniu:tak: i jest lekki:tak: będziesz trzymała w jednej ręce wózek a za drugą będziesz sprowadzać córcie po schodach:tak:
ja mojego Chicco jeszcze nie przetestowałam na spacerze czekamy na ciepłe dni:tak: na razie śmigam nim po mieszkaniu:-D
 
bylismy dzisiaj w sklepie dzieciecym i sprawdzalam wozki, ktore waza ok. 7-8 kg i faktycznie wygladaja na dosc spore i sa ciezkie :eek:
czyli chyba trzeba bedzie postawic na Jane (ktory jest najdrozszy niestety :angry:) i ktory nie ma dodatkow, ale coz....nie mam zamiaru wpakowac sie w cos ciezkiego znowu.
 
Dziewczyny powiedzcie jeszcze mi prosze, ktory kolor wam sie najbardziej podoba dla dziewczynki i pod wzgledem uzytkowym ;-)

jane-energy-1orange.jpg


EnergyH16Coal.jpg


2137-h18642.jpg

ENERGY_SM.JPG
 
dzieczyny, korzystając z Waszego doświadczenia,
chciałabym się zapytać jaki polecacie pchacz dla Malucha?
i czy warto go kupować?;-)
 
SIMAMA ja kupilam na gwiazdke pchacz Fisher Price i moja mala na razie go nie uzywa - jak wstanie przy nim to jej odjezdza i wtedy upada, a jak probuje przy nim isc to tez za szybko jej pchacz odjezdza i nie nadaza nozkami przebierac :-)

Nie wiem czy twoj synus juz wstaje i jak bedzie sobie ewentualnie radzil z pchaczem, u nas na razie jak widzisz nie jest jeszcze w uzyciu. Ale wiem, ze u niektorych marcowych dzieci juz sie sprawdzil - ale te dzieci juz chodza teraz same, wiec chyba po prostu trzeba sie wstrzelic z wlasciwym momentem z tym pchaczem :-)
 
reklama
Agutku ja bym wybrała ten pierwszy pomarańczowo- błękitny:tak:

Simama my mamy pchacz Chicco powiem szczerze że córcia mało z min chodzi a to dlatego że woli sama chodzić:tak: ale panel przedni służy jej do zabawy:tak:
 
Do góry