reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

A ja kupiłam też tą matę co Agutek, miseczkę i jeszcze niekapek i smoczki takie fajne:

B9C4048C-D3D0-4CB1-BDDF-72EB61CA36DD.JPEG
 
reklama
Wczoraj widzialam Jane Slalom Pro :tak:
Fajny...tylko to przednie kolo skrzypialo i zastanawiam sie czy to jakis wyjatkowy feler byl czy standard :eek:

Ewelino ja tak jak blueberry polecam te 3 wozki, ale niestety wszystkie drogie sa :eek:
 
reklama
Wczoraj widzialam Jane Slalom Pro :tak:
Fajny...tylko to przednie kolo skrzypialo i zastanawiam sie czy to jakis wyjatkowy feler byl czy standard :eek:
Ty to zawsze coś wynajdziesz :-D:-D:-D

A co do ceny, to szczerze mówiąc nie ma nic sensownego poniżej 1200 zł (tyle chyba Speedi kosztował). X-lander jest tańszy, ale chyba cięższy i mnie się nie bardzo podoba osobiście. Są jeszcze jakieś takie trójkołowce Jeep, ale też jakoś nie bardzo...
 
Do góry