reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

gosiane, to teraz inna rozmowa :D bo szukałam cały czas b-ready i znalazłam tylko pojedyncze :) dziękuję raz jeszcze! :)

nawet na olx znalazłam jeden taki z mojego miasta (ale drogi i z fotelikiem a mi nie potrzebny, za to bez gondoli), ale umówię się i przynajmniej sobie na żywo go pooglądam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczornie :-) Długoo nadrabiałam zaległości w czytaniu (a to tylko dziś do godz. 17:00) :baffled: Ja jakoś tak ostrożnie podchodzę do zakupów dla dzidzi, może to dlatego, że remont mam na głowie, przeprowadzkę..., a może dlatego, że płci jeszcze nie znam. Jedno wiem na pewno, przy dziewczynce za dużo nie poszaleję, bo taki ze mnie dziwak, że mam wszystkie ubrania mojej 13-nastoletniej córki - od narodzin począwszy i ciągle się zbierają..., poza tym po dziewczynce mam obiecane od kuzynki, także dokupować raczej nie będzie potrzeby. No chyba, że chłopak będzie, to już będzie trzeba troszkę ubranek. Łóżeczko mam, wózek parasolkę nawet, chodzik, jakąś huśtawkę, zabawki typu rowerki, hulajnogi, jeździk, fotelik pożyczyłam chrześniaczce... jak tak na to patrzę, to sama się za głowę łapię, ile się tego nazbierało. Po tym dzieciątku, to już się pozbędę wszystkiego... :-p Wózek muszę kupić, bo też mam, ale taki nieporęczny - ciężki, chociaż wizualnie jeszcze niegłupi, to jednak nie chcę już staruszka ;-) Pamiętam, że przy Kindze najbardziej przydatna i wygodna okazała się parasolka, ale my dużo jeździliśmy, wyjeżdżaliśmy. Teraz wiem tylko, że sprawę wózka muszę dobrze przemyśleć, bo nie chcę kupować zbędnych rzeczy... przy pierwszym dziecku szalałam strasznie, a teraz jakaś praktyczna się zrobiłam. To może z wiekiem przyszło...(mam 32 lata). Chyba, że jeszcze się rozkręcę, a to całkiem możliwe... :-D
 
zelka ja jeszcze na zywo tego wózka nie widzialam. mozewe wrzesniu sie do krakowa wybiore obejrzec.

agulqa-b wrzucam link do pokoików. maja okno w rogu, bo taki mam uklad podobny i szukalam inspiracji :-)

https://kropeczka.shutterfly.com/pictures

perelko to jak już pomacasz nażywo, czekam na opinie i wrażenia, ja postaram się u siebie znależć na wsi ten model ... ale z tym może być ciężko :sorry2:Najbardziej mnie martwi w tym wózku amortyzacja, z opinii wyczytałam, że na nierównej drodze nieźle malucha telepie. No ale nie ma jak opinia forumki, która obada wózek nażywo. Także czekam z niecierpliwością :tak:

kupiłam sobie dziś cycki: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net...457_600125590108318_3526014484132575510_n.jpg , https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net...112_600125656774978_6121778550949885303_n.jpg to się pochwale :)
 
Ostatnia edycja:
Unita to zyczyc cory by wydatki mniejsze byly? My pierwszy bobas wiec wszystko musimy kupowac. Z tego co mi wiadomo to kazda mamusia przy pierwszym chce miec wszysyko i najlepiej nowe a pozniej dochodzi do wniosku ze wiekszosc jednak niepotrzebna ;-)

Perelka dzieki;-)

Zelka super te cycki! Gdzie i za ile jesli mozn spytac? Ja nie szaleje poki co bo nie wiem cxy czasem nie urosna jeszcze ;-)
 
Ja kupowałam stacjonarnnie i po rabacie ... ;-)ale od razu uprzedzam, że mam niewiele staników i na mój biust (dzisiejszy zakup to rozmiar 65H :zawstydzona/y:- mam nadzieję że jednak nie urośnie) jest ciężko znaleźć coś tańszego niz 200 zł, żeby miało ręce i nogi i dobrze leżało i trzymało biust :-(

Lace-Lingerie.pl - Deco Charm (F) Biustonosz typu push-up (miseczki E-GG) można kupić np tutaj, chociaż cena sporo zawyżona
 
reklama
Ano właśnie o większy biust trzeba trochę bardziej dbać, bo dużo szybciej przegrywa walkę z grawitacją, stąd odkąd pracuje i mogę sobie pozwolić od czasu do czasu inwestuje w lepsze biustonosze. Może i dlatego mój biust po karmieniu wygląda dobrze, bo spodziewałam się że będzie mega kicha i tylko chirurg będzie mógł coś zaradzić ;-)

Polecam staniki Freya, nie do zdarcia i są bardzo, bardzo wygodne :)
 
Do góry