reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Mnie na wieść o tym, że nie znamy płci wszyscy pytali, czy nie chcę wiedzieć. A moje córy po prostu wstydliwe były :-D
 
reklama
witam
mam do was mala prosbe - temat wyprawki i zakupów dla dzieciaków pewnie dopiero przed wami (a może ktoś już zaczyna??) więc liczę na waszą pomoc
chcialabym, zeby na portalu mamasprzeda.pl pojawili sie ze swoim towarem sprzedawcy z allegro, którzy sa popularni wsrod forumowych mam. Czy moglybyście napisać mi (najlepiej za pomocą PW albo tu w tematach bede zagladac) u kogo robilyscie zakupy i kogo warto na taki portal zapraszac ?? oprócz samej wyprawki pewnie czesto kupujecie tez inne ubrania i zabawki - tacy sprzedawcy tez beda nam potrzebni !!

Liczę na waszą pomoc w tworzeniu tego portalu bo jest on skierowany do mam właśnie i my musimy wiedzieć co chcemy tam kupowac !!

pozdrawiam i zapraszam na mamasprzeda.pl
Mea - Monika

ps na mamasprzeda.pl wystawilam sporo ubrań ciążowych w duzych rozmiarach i ciuszków dla maluszka :) warto zagladać bo ceny sa atrakcyjne :)
 
Haha mamusia juz kombinuje ;-) zycie samo to zweryfikuje a pamietaj ze zakazany owoc najlepiej smakuje i na nasze nieszczescie 'swiat idzie do przodu'
 
agulqa, no właśnie to mnie przeraża! Sama miałam 15 lat, ale moja mama w życiu ze mną nie rozmawiała o niczym, poza szkołą i lekcjami, więc może to trochę przez to... Chociaż absolutnie nie żałuję, ze tak wcześnie, ale jak tak sobie pomyślę, to mój anioł stróż ma chyba kilometrowe skrzydła - gdyby nie to, to powinnam mieć już gromadę dzieci z własnej głupoty! :szok:
 
Nulini,15 lat?! :) Antkowi chyba siusiaka zwiążę na supełek a Olga piękny pas cnoty dostanie! Niech im się tylko czegoś zachce! ;)

Ale znam pary, które czekały do ślubu :)
 
reklama
Nulini witaj w klubie. Ja powinnam byc mamusia jeszcze w gimnazjum ;-) w kazdym razie ja od poczatku zamierzam z dzieckiem rozmawiac. Pamistam jak pkerwszy raz dostalam okres na obozie za granica. Nie mialam pojecia co sie dzieje bo mama nigdy o tym nke mowila. Plakalam i zwijalam sie z bolu. Jakas masakra
 
Do góry