reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

A dostaje już nogami do podnóżka?? Kurde wydaało mi się że dzieci takie duże to troche później są, nic juz nie pamiętam :-D
 
reklama
Jea! Dzis bylam w jednym lumpku. Zakupy udane. 8body i 3spiochy, 30,39zl ;-) wszystko jak nowki ;-)

Ja wole pokupowac sobie raz na jakis czas bu potwm majatku nie stracic. Ogladalam znow camarelo sevilla i poki co zachwyca mnie ten wozek ;-)

Widzialam tez w lumpku dwa spiworki. Ale poplamione tak ze chyba by nie zeszlo wiec nie wzielam :-( teraz troche zaluje, moglam sprobowac odplamic :-(

Ja kocyki wezme po mlodym. Niektore nawet nieuzywane.

Ja w tesco ostatnio widzialam super promocje! Zestawy po 3lub5szt body po jakies 20zl. Ale ogarnelam sie i nie kupilam :p

Zelka my 1pietro bedziemy miec i tescie tez tak maja, ale ja planuje wnosic samego bobasa ewwntualnie w gondoli lub foteliku a wozek do bagaznika ;-) ceny faktycznie wysokie.

Nieobecna u nas wozkowni nie ma niestety i tez kazdy na klatce stawia. A klatka jest malutenka.

Zelka ale macie winde pewnie? My niestety nie bo tylko parter i trzy pietra. A jaki wozek wybralas jak mozna spytac? Ma jednak nowke, rodzice Ł wspomnieli niby ze kupia. Ciekawa jestwm czy faktucznie....

Doggi mnie ta sevilla jakos do siebie przekonala, mozd dlatego ze sie nie znam?:p

Nulini jak wywalczysz to ojjj bedzie sie dzialo ;-)

Perelka to mile ze meza stac by tak zaszalec ;-)
 
Żelka, ten co wrzuciłaś też fajnie wygląda :) Dla mnie ma tylko jedno ale - nie ma żadnej podstawki pod nóżki w spacerówce. I gdy dziecko (większe) siedzi, to te nogi mu tak wiszą ;) Jakoś strasznie przewrażliwiona jestem na tym punkcie ;)

Nieobecna dokładnie mam tak samo. Wózeczek ogólnie fajny, ale ta spacerówka przechylana do mnie nie przemawia.
 
Perelka to mile ze meza stac by tak zaszalec ;-)

Agula myślę, że jakby przyszło co do czego, to już by taki chetny nie był :-D
Fajnie, ze zakupy udane. Ja juz sie nie moge płci doczekac. Jak bede wiedziec, to tez powoli zaczne zakupy. W sierpniu chcemy pokoik wymalować. Juz wstepnie mam koncepcje urzadzenia. Jak wróce z pracy, a bede miała siłę, to wrzuce fotki pokoików, które mi sie podobaja, moze komus sie przydadza jako inspiracja.
 
Agulka mam winde mam, starą komunistyczną, więc muszę patrzeć na rozstaw kół do max 64 cm ( wiec np x-landery odpadają :-D), ale żeby się do windy dostać musze wtargać wóżek na pół piętro, po przejściach z pompowanym wózkiem Tymka i targania ponad 20 kg po cesarce, mówie stanowcze nie ;)

Super, że zakupy udane :)) zazdroszcze weny :p Nam przy pierwszym dziecku Moi rodzice fundneli dyliżansa (często z reszta dziadki chyb dokładają się do wózka), teraz musimy liczyć na siebie

Perełka, nieobecna jasne każdy szuka czegoś innego. Ja się właśnie z pierwszym maluchem przekonałam, że kubełkowa spacerówka jest mega wygodna dla malucha (chociaż w żadnym wózku nie mam) podpatrywane zazdrośnie u koleżanek. pamiętam byłam wręcz zagorzałą przeciwniczką kubełków :-D:tak:
Teraz postanowiliśmy, że spróbujemy, a co tam :-D
 
Ostatnia edycja:
Nulini trzymam kciuki za szybki przypływ gotówki, żebys mogła poszaleć :-)

Doggi ja tez juz wiele stron z wózkami oglądnęłam i właśnie ta wklejona przez Ciebie Bobowózki ma chyba najwiekszy wybór i dobre ceny.
Cały czas waham się, czy kupić nowy wózek, czy używany. U mnie już nie chodzi o kwestię finansów, ale o to, że uzywany w dobrym stanie naprawdę można trafić. Przeglądajac allegro juz kilka razy widziałam fajne zestawy, ale kupię dopiero w zimie. Na razie boje się. Natomiast namietnie ogladam, porównuje i nadal mam z 5 modeli, które mi sie podobaja. Mąż sie śmieje, ze to żaden problem i jak chcę, to kupi mi wszystkie 5 :-D Ale az tak nie zwariowałam :-)
W końcu na jakis sie zdecyduje.
Ostatnio do moich wózkowych typów dołączył ten (muszę go jeszcze na zywo zobaczyć, bo nie widziałam), ale na zdjeciu fajny:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: BOOK Plus Completo 2014 Modular SYSTEM SL - zestaw (4w1) gondola, spacerówka, fotelik, torba
Szkoda, że nie ma pompowanych kół, ale wiekszość, które mi sie podoba nie ma :-(

My n pewno kupimy z tej serii peg perego book. Mam gondolke uzywana i sama spacerowke dokupimy. Perelka Book plus S ma kola z komorami powietrznymi ktore zachowuja sie jak pompowane. Ja ta wersje S chce na stelarzu pop-up bo sie rewelacyjnie sklada. Na Youtube jest filmik
 
My n pewno kupimy z tej serii peg perego book. Mam gondolke uzywana i sama spacerowke dokupimy. Perelka Book plus S ma kola z komorami powietrznymi ktore zachowuja sie jak pompowane. Ja ta wersje S chce na stelarzu pop-up bo sie rewelacyjnie sklada. Na Youtube jest filmik

Obejrzałam i faktycznie jest super. Teraz mam jeszcze większy kłopot niz miałam :-D
 
reklama
Nieobecna, koleżanka miała właśnie taki podwójny, z doczepianym dołem. Nie wiem jakiej firmy, ale za kilka stów używany kupiła na tablicy albo allegro ;-)
 
Do góry