reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

My n pewno kupimy z tej serii peg perego book. Mam gondolke uzywana i sama spacerowke dokupimy. Perelka Book plus S ma kola z komorami powietrznymi ktore zachowuja sie jak pompowane. Ja ta wersje S chce na stelarzu pop-up bo sie rewelacyjnie sklada. Na Youtube jest filmik

Faktycznie wózio rewelacja, tylko pojawiają sie kolejne schody bo chyba nie ma adapterów do fotelka maxi cosi :/ ych a mógby być alternatywą dla concorda :sorry2:
 
reklama
gosiane - wielkie dzięki! :) tyle wózków się naoglądałam na necie a na ten nie trafiłam - ma to czego szukam: możiwosć zamontowania gondoli + spacerówki. W większości jest jedynie opcja fotelik + spacerówka, a nie wyobrażam sobie Córki wozić zimą w foteliku. Będę szukała go gdzieś w PL. :)


gosiane - zakochałam się w tym peg perego - ma dla mnie wszystko co potrzebne w wózku, i podnóżek i wygląd :)


Żelka - adaptery można kupić :) Peg Perego adaptery do Maxi Cosi
 
Zelka sa adaptery. My mamy cybexa i on ma takie samo wpiecie jak macsi cosi

nieobecna tych wozkow jest sporo na allegro, tablicy itp. Nowy tez nie.ma jakiejs ceny masakrycznej. Ja zastanawialam sie nad britaxem b-motion ale nie ma odwracanego siedziska
 
Ostatnia edycja:
No faktycznie są :-D Będe myśleć, chociaż wizualnie concord jednak bardziej mi się podoba :-D i w PP kolory jakieś dziwne ;-)
 
Perelka bardzo chetnie wrzucaj! Ja na pokoik koncepcji zero. A ubanka wiekszosc biale lub zolte, jedne body niebieskie. Ale dziewczynka przeciez w niebieskim tez moze byc ;-)

Zelka wiem o co chodzi. W poznaniu tez zeby do windy wejsc bylo troche schodkow. Musimy jakos sobie radzic ;-) dlatego tez patrzymy na wozek ktory nas tez nieobciazy jakos bardzo. I ja chce max 2tys, ale jesli mniej to lepiej ;-)
 
Co do kubełkowych siedzisk to też byłam niezbyt nastawiona ale sprawdziło się super, szczególnie jak mały usnął to bez ruszenia nim kładło się całe siedzisko. Jest jednak mały minus takowego siedziska. Ciężej było przy przewijaniu bo dupeczka jednak była w wyprofilowanym dołku. Oczywiście przewijałam ale było ciut ciężej.

Nieobecna też bym wzięła taki wózek jak pokazywałaś dla 2 dzieci ale oczywiście szukałabym używki :)))
 
gosiane - no właśnie ani na tablicy ani na allegro nie ma tych wózków :/


AZA - nic innego poza używką nie wchodzi w grę - ceny nawet używanych są kosmiczne :/
 
Aza o przewijaniu nie pomyślałam :-D Faktycznie chyba więcej gimnastyki.

Gosiane, Perelka jeszcze jedno pytanie dotyczące PP, on ma jakąś amortyzacje ?
 
reklama
A ja się cieszę, że wózkami nie muszę sobie głowy zaprzątać :-D
Resztę niezbędnych rzeczy już mam upatrzonych, więc tylko niech się kaska pojawi, to kupię i z głowy :-D
 
Do góry