reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Zelka ja wlasnie od jakiegos czasu zaczelam kupowac w sklepach, wczesniej tylko na rynku i bez mierzenia. Twraz wole miec mniej ale porzadny i wygodny. A dalej nie wiem czy mam odpowiedni rozmiar ;-)
 
reklama
Unita to zyczyc cory by wydatki mniejsze byly? My pierwszy bobas wiec wszystko musimy kupowac. Z tego co mi wiadomo to kazda mamusia przy pierwszym chce miec wszysyko i najlepiej nowe a pozniej dochodzi do wniosku ze wiekszosc jednak niepotrzebna ;-)

Agulqa jakoś mi to bez różnicy, chcę już bardzo poznać płeć, spodziewam się dziewczynki, ale w głębi ducha i chłopca bym chciała :tak: Nie wyobrażam sobie powtórzyć sytuacji z pierwszej ciąży, gdy do końca nie chciałam poznać płci dziecka, wszyscy mówili, że chłopiec, a tu wyszła dziewczynka na porodówce, to była niespodzianka... :szok:
 
Unita my chcemy wiedziec sama nie wiem czemu bo raczej nie wpadne nagle inie zaczne robic zakupow albo rozowych albo niebieskich. Ale jednak ciekaqosc jest ;-)
 
Ja też bardzo chcę wiedzieć, doczekać się nie mogę :tak: Zastanawiam się tylko, jak mogłam nie chcieć wiedzieć w pierwszej ciąży..., to było tak dawno, jakby w innej epoce,a ja się czuję, jakbym pierwszy raz w ciąży była ;-)
 
Ja jestem deska a noszę 65E :/ I też problem z kupieniem stanika. Gdybym była nieco grubsza, to byłoby prościej - pewnie w jakiś 70B czy 70C bym weszła i wszędzie mogła kupić.

Unita - szok! :) Nie wytrzymałabym tylko miesięcy bez poznania płci :)
 
:-D:-D:-D Nieobecna, ja dziś też nie. Zastanawiam się sama, co mną wtedy kierowało, bo pamiętam, jak lekarz pytał, czy chcę płeć poznać i powiedziałam, że NIE ;-)

Agulqa, niespodzianki są fajne, ale na tę niespodziankę to trzeba poczekać kilka ładnych miesięcy...
 
Ostatnia edycja:
Nieobecna pewniw masz racje. Ja mam problem bo wszystkie to pushup a ja nie chce takich.

Unita pewnie, alw w ciazy jednak jakoes nastawienie sie mz. Ja sobke nie wyobrazam cala ciaze nastawiac sie np na dzoewczynke ii zeby chlopak sie urodzil lub odwrotnie :p
 
reklama
Mnie na początku pierwszej ciąży przeszło przez myśl, żeby zrobić sobie niespodziankę, ale ciekawość wzięła górę :-D
I w obu ciążach od razu chcieliśmy wiedzieć, kto w brzuszku mieszka :-D
 
Do góry