reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Postanowiłam troszkę już na zimę wyposażyć mego małego mężczyznę.


I strój na chrzest (nie chciałam standartowego garniaka bo i tak go później nie założy a tak poszalałam w H&M i mam cały strój który może później w ziemie nosić nawet na spacerek :tak:) jeszcze tylko koszulę muszę dokupić
 
Famme – poszalałaś. ;-) Fajne zabawki. :tak:

AsiekZ – H&M górą. ;-) Ostatnio kupiłam Julianowi pulower z liskiem. :tak:


A skoro o zimie mowa to zaczęłam rozglądać się za kombinezonem. I tu mam dylemat :sorry:: jaki kombinezon i czy może lepiej kupić komplet tzn. spodnie i kurtkę?
Może bardziej doświadczone mamy coś doradzą. ;-)
 
MaDunia,kombinezon taki,żeby się jak najłatwiej dziecko wkładało/wyjmowało.Tzn.rozpinany maksymalnie.Ja mam po synu.Tylko przejściowy na jesień muszę kupić i tak myślę,ze w ogóle taki bez nogawek (taki worek na nogi).
Kurtka i spodnie to wg mnie jak już dziecko chodzi.A teraz tak,żeby jak najmniej ceregieli przy ubieraniu było,bo wiadomo,buntowniki będą się wyginać,a tu trzeba szybko,żeby się nie zgrzało itp.:rofl2:
 
ja mysle ze kombinezon to najlepiej jedoczesciowy chodziaż ja mam dwuczęsciowy bo taki dostałam.
dwuczesciowe zazwyczaj są ładniejsze ale jedoczesciowe praktyczniejsze i wygodniejsze- szybciej sie zakłada i nic sie podwija:tak:
 
my tez juz zimowe zakupki mamy za nami, tylko jeszcze jakąs porządna czape i szalik dokupic.
na zdjeciu:
1. pierwszy od lewej - zimowy ciepły kombinezon jednoczesciowy
2. środek - kombinezon polarkowy podwójny na jesien
3. ocieplane ogrodniczki
4. buciki ocieplane
 

Załączniki

  • nowe 163.jpg
    nowe 163.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 36
Dziewczynki bardzo fajne te wasze zakupki. My dostalismy dla małego 2 kurteczki jedną na jesień i dwuga na zimę, ale chyba tez będę musiala kupić jeszcze kombinezon
 
To i ja ujawnię nowe nabytki;-);-)

Spiworek,kurteczka jesienna i czapeczka truskaweczka(wygląda w niej suuuuper),oraz kombinezon zimowy
 

Załączniki

  • DSC01806.jpg
    DSC01806.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC01807.jpg
    DSC01807.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 36
zabawkę kupiłam już jakiś czas temu - Jasiek upodobał sobie "odnogę" z małym ptaszkiem: przysysa się do jego dziobka jak do sutka:-D
a buty zakupiłam dla siebie, co by mi się humor polepszył. dla zainteresowanych - zdjecie zrobiłam ciut kiepsko, ale obcas ma 11 cm:-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 36
  • Obraz1 001.jpg
    Obraz1 001.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry