reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Matko, jakie to drogie...
To teraz ja sie pochwalę, co upolowałam:-)
ZABAWKA CHICCO (728429843) - Aukcje internetowe Allegro
też mamy tą zabawkę :-) młody ją uwielbia :-) zwłaszcza wersję "nabrzuszkową" ;-) niestety jest trochę za długi, żeby korzystać z tych nóżek :-D zresztą i tak wykonywał jeden kop i zabawka lądowała na drugim końcu maty :-D

łóżeczko turystyczne też musiałam zakupić, bo teraz spędzamy miesiąc poza domem, ale niebyt lubi w nim spać ;-)
 
reklama
Koga,te tunele,super:-D
Skukanka te kulki sensoryczne kiedyś sprzedawałam na allegro (kupiłam gdzieś w promocji i sprzedawałam)i one nowe coś ok.20 zł chodziły...:szok:
Były dotykowe,wzrokowe,tematyczne,muzyczne,dźwiękowe.My mamy kilka.
Kurcze muszę poszukać w piwnicy,bo coś mi świta,że nie wszystkie sprzedałam i powinny być jeszcze zapakowane nowe gdzieś.Jak znajdę to dam znać,może byście chciały.Naprawdę fajna rzecz (szczególnie jak wpadnie pod łóżko:-p).
Chyba Ance też już pora wyjąć i umyć.:-D
 
My tez myslelismy o takim podobnym krzeselku z regulowanym oparciem :tak::tak:
A na razie mniejsze zakupy zrobilismy :-):-)
Spiworek do wozka, bo tu u nas juz sie chlodnawo zaczyna robic :-:)-(
I taka lampke do lozeczka:
Starlight Dreamshow - Tomy
mam nadzieje, ze sie Maksowi spodoba bo karuzela nie zrobila na nim wiekszego wrazenia i obiecalismy ja cioci Ani (bo wkrotce urodzi) :-D
Pozdrawiam
 
A to nasze dzisiejsze zakupy :)
W końcu zdecydowaliśmy się jednak na takie krzesełeczko (czerwone)
S krzesełko do karmienia! Max. wyposaż! BabyLove (728762496) - Aukcje internetowe Allegro
I pierwszy raz brałam udział w licytacji :sorry: i wylicytowałam taką kurteczkę i sweterek :-)
Asiek ja też nigdy jeszcze nie licytowałam. Wole kup teraz, chociaz pewnie trace przez to liczne okazje.

My tez myslelismy o takim podobnym krzeselku z regulowanym oparciem :tak::tak:

Ja bede polowac na krzesełka bezmateriałowe, bo łatwiej sie czysci. Po 2-ce mam doświadczenie ;-).

Fajna.Też sie kiedyś nad taką zastanawiałam. Może kupimy jak Jula będzie wieksza lub pojawią się problemy z zasypianiem. Elinko napisz koniecznie jak Maks reaguje :-)
 
Co do kup teraz to może mniejsze okazje ale wtedy chroni nas ustawa, a przy licytacji niestety zakupy pod nią nie podlegają... właśnie jestem w trakcie reklamacji (od 2 miesięcy co prawda) na podstawie niezgodności z ustawą... czekamy już na przelew kasy i będziemy później gościa ścigać za opóźnienia bo przeciąga niesamowicie...
 
Co do kup teraz to może mniejsze okazje ale wtedy chroni nas ustawa, a przy licytacji niestety zakupy pod nią nie podlegają...

A niby dlaczego nie podlega? Kupujesz - wiec reklamacja np z tyt. rękojmi od sprzedajacego jak najbardziej cię dotyczy.
Ja tez borykałam się z jednym takim cwaniaczkiem z allegro - kanciarz i oszust. A raz z kobietą, ale jak ją postarszylam policją (bo byłam na to zdecydowana) - oddala mi kase :-).
 
reklama
Do góry