reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Co do wiaderka-Ala się tak wierzga w wannience, że to wiaderko by chyba połamała. Odebrałabym jej całą radość kąpieli czymś takim.

Kilka dni temu kupiłam coś takiego:
3526090430_d440eb7aae_o.jpg

W poniedziałek przyjdzie to zobaczymy czy jej się spodoba. Ale chyba powinno-w tym skoczku można skakać,a podskoki to ulubiona rozrywka mojego bobasa. A jak się nie spodoba to trudno- sprzedawca powiedział, że mamy tydzień na zwrot towaru więc nie będzie problemu:-p
 
reklama
Wiaderko rozwazam w zasadzie tylko z jednego powodu - łatwo spakować i zabrać w podróż. Nawet starsze dziecko mogoby skorzystać - jeśli warunki okazałyby sie łagodnie mówiąc mało sterylne ;-) Znajomy m. który o wiadrze powiedzial, kapie w tym dzieciaka już prawie rok:tak:
 
Fajny ten skoczek Almani, ale nie zalecają tego poniżej 9 mca...moje dziecię też uwielbia skakać, ale ortopeda nagadał mi o kompresji młodocianego kręgosłupa i poczekam, aż zacznie chodzić. Bo tez mi się to podoba:-)
 
Fajna ta nadmuchiwana wanienka. Nie wiedziałam, że są takie. Ale strasznie droga - przynajmniej dwukrotnie od tradycyjnej plastikowej w której kąpie na co dzień :-)
A to ma być tylko sporadycznie na wyjazdy ;-)
Ja w tym roku na wczasy kupiłam dla Agatki nadmuchiwany, ale basenik. Taki najmniejszy jaki jest - okrągły. Wsadzałam go do kabiny prysznicowej i dawałam do środka matę antypoślizgową. Dałam za niego całe 15 zł :tak:
 
reklama
Fajny ten skoczek Almani, ale nie zalecają tego poniżej 9 mca...moje dziecię też uwielbia skakać, ale ortopeda nagadał mi o kompresji młodocianego kręgosłupa i poczekam, aż zacznie chodzić. Bo tez mi się to podoba:-)

Ja gadałam z lekarzem i dodatkowo z ciocią ( która jest fizjoterapeutką dziecięcą) i powiedzieli mi , że na początek trzeba ostrożnie to małej dawkować, ale mogę używać. Czytałam opinie innych mam o tym- dużo z nich dało to tak w piątym miesiącu, czy w szóstym.
Z drugiej strony widziałam też opinie, że w ogóle nie powinno się to kupować bo dziecko będzie kaleką ale doszłam do wniosku, że Fisher price nie dostałby atestów na zabawkę, która zmienia dziecko w kalekę:no: Na forum gazeta.pl jest jakiś fizjoterapeuta, który ma właśnie pogląd o wieeeelkiej szkodliwości tej zabawki- mamusie mu odpisuja, że zgodnie z jego radą wyrzuciły to na smietnik, mimo że dziecku sprawiało to radość....jakaś paranoja. Obcy facet podający się za fizjoterapeutę napisał im na necie, ze to mega szkodliwe ( dodając przy tym, że nie wie czy są na temat tej szkodliwości jakieś badania) , a one jak ślepe krowy go posłuchały i wyrzuciły to....:shocked2:

W każdym razie jak to kupisz to dzidzia będzie miałą mega radochę:tak:
 
Do góry