reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Tak wiec Maks postanowił, brzydko mówiac, olać kolejną grającą zabawkę, którą kupiła mama :baffled::baffled:
Patewko lampka jest fajna :tak::tak:, bardzo prosta w uzyciu, ale niestety mamie podoba się bardziej niz synusiowi :-D:-D spojzał na sufit ze dwa razy i zajął sie swoja krówką :confused::confused: No nic mąz mnie pociesza, ze moze jak będzie starszy to mu się spodoba ;-)
 
Nakręcaną pozytywkę (pociąga się sznureczek) mamy w krówce na księżycu zawieszonej w łóżeczku :-D- melodyjka gra dosyć długo, a Julcia bardzo lubi jej słuchać. Generalnie lubi wszelkie zabawki grające - w tym ostatni prezent od znajomych taki ludzik z Chicco z muzyką poważną i odgłosami natury.
Co do lampki Elinki - poczekam :-)
 
Byłam dziś w PEPCO mają bardzo fajne kombinezony na zimę dla maluszków. Za tylko 40 zł polecam. Dla nas niestety nie było rozmiaru, ale na pocieszenie kupiłam małemu dwie pary rajstopek na chłodniejsze jesienne dni;-) i kolejne zabaweczki do kompieli:-p.
 
Postanowiłam uzupelnic zabawkowe zaplecze mojego dzieciatka, pochwale sie wam ;D moze któres i wam sie spodoba
*** KSIĄŻECZKA ZWIERZĄTKA ** COLORIA -25% *** (732683344) - Aukcje internetowe Allegro - super jest, najwazniejsze ze mocno szelesci i ma gumowe rogi, mala uwielbia gnieśc gazety, teraz ma swoja i mam nadzieje ze przestanie maltretowac moje
*** ZABAWKA INTERAKTYWNA MIŚ ** COLORIA -15% *** (731882634) - Aukcje internetowe Allegro - tez sie spodobał
KSIAZECZKA ODGŁOSY W MOIM DOMU K's Kids *PROMOCJA (732680519) - Aukcje internetowe Allegro - tez hit
*** DOMEK Z PUZZLAMI I DŹWIĘKAMI *** Sassy* ** (743609178) - Aukcje internetowe Allegro - lubi sie tym bawic jak siedzi
DISNEY PISZCZACA KSIAZECZKA DO KĄPIELI ŚWIĘTA (741026784) - Aukcje internetowe Allegro - ta to chyba bardziej dla mnie, jest przesliczna, i ten motyw świateczny taki słodki i nastrojowy
** HIPCIO ŻÓŁW Z CZUJNIKIEM CIEPŁA ** Sassy ** (745039632) - Aukcje internetowe Allegro
MIŚ + SŁOŃ -SUPER EDUKACJA ATEST 3M+ (743589761) - Aukcje internetowe Allegro

ogólnie mysle ze fajne zabawki, proste i niezbyt udziwnione, bo jak przeglaalam oferte to jak patrzylam na niektóre zabawki dla niemowląt to az oczopląsu dostawałam takie przeładowane wszystkim.


a w weekend idziemy na ślub kuzynki i mąż zażyczył sobie że mała ma być ubrana jak ksieżniczka w prześliczną sukieneczke, wynalazłam kilka i kazałam wybrać, ta rózowa to mój wybór a ta biała to męza
PIĘKNA DLA DZIEWCZYNKI MOŻE BYĆ NA CHRZEST (737279161) - Aukcje internetowe Allegro
CUDOWNA sukienka wieczorowa 3-6 m-cy NOWa (735647787) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry