reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Przyszly moje staniki do karmienia, rozmiar taki, jak mam normalnie, czyli 80 D, sa troche wieksze, przynajmniej miseczki, ale w sam raz na wladki laktacyjne. Musze sie jeszcze tylko oswoic z tym, ze wygladaja jak czapka dwuosobowa...
 
reklama
Mi też w piątek i dzisiaj przyszły już wszystkie zakupy, m.in. stanik do karmienia i koszula do karmienia. Koszula jakaś trochę duża i długa nawet teraz :-(
Mam już właściwie wszystko.
 
a my nadal nie mamy wózka i fotelika, ani pomysłu na nie,... ani nawet chęci na ich szukanie:crazy: sąsiedzi zażyczyli sobie za swój ponad 2 letni komplet 1500 zł:szok: to życzę powodzenia na allegro:sorry2:

szlag by to trafił, jakby jacyś znajomi mieli to bym wzięła obojętnie co:dry:
 
a my nadal nie mamy wózka i fotelika, ani pomysłu na nie,... ani nawet chęci na ich szukanie:crazy:

u nas taka sama sytuacja ;-) brakuje nam tych dwóch "gadżetów" i dupa po prostu ;-) wczoraj byliśmy w sklepie wybrać fotelik, ale sprzedawca sam nie wiedział co sprzedaje, więc nie chciało mi się ich nawet za bardzo oglądać ;-) zresztą i tak z moim zdecydowaniem w końcówce ciąży jest dość kiepsko :-D póki co nie mam ochoty powtarzać zakupowej wyprawy, więc nie wiem co to będzie :-p
 
:-) a ja jestem szalona, jak już wyjdę z domu to zawsze wracam z czymś dla mojej małej i jaka jestem z tego dumna :-D
Już prawie prawie wszystko mamy i co chwila dokupujemy lub dostajemy następne gadżety:-)
Nie zazdroszczę dziewczynom, które jeszcze nie zdecydowały się na wózek, ale trzymam kciuki, że już wkrótce będą miały to za sobą i wybiorą coś super!
Ja miałam łatwo bo dostałam 3/4 wyprawki i w zasadzie kupić musiałam tylko wózek, materacyk do kołyski i ... kosmetyki, ale oczywiście dla przyjemności kupiłam znacznie więcej :-)
 
aaaaaaaa wczoraj musiałam dokupić dyldonosze bo ostatnie zrobiły się bardzo szybko małe i jestem przerażona. miałam moje małe 75B a teraz 80D i ciągle rosną :szok: Ale dokupiliśmy jeszcze misia przytulaka i grzechotki i kilka ubranek bo mi się spodobały ;-)
 
Ja wczoraj kupiłam pięęęęękny hiszpański kocyk-zakochałam się w nim :tak: . Okrycie kąpielowe, aspirator do noska, stanik do karmienia i majtek kilka :-p no i dostałam gratis skarpetusia dla małego :-)
Po powrocie mąż szukał fotelika na allegro i znalazł taki który chcemy(taki jak Gabi nabyła) za 300zł użyty tylko 1 raz :tak: ale że zero punktów to zadzwonił i wiecie co się okazało:confused: kobieta która sprzedaje ten fotelik to sąsiadka z bloku w którym mąz mieszkał :szok: i tak się zgadali że za 250zł nam go sprzedadzą :szok: Więc mąż po pracy jedzie go odebrać :-D Cieszę się bo sporo kasy zostaje w kieszeni :tak: bo nowy za przeszło 400 mieliśmy zamiar kupić w niedzielę ale coś nas jeszcze wstrzymało :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry