reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
A ja naprawdę rozumiem:tak::tak: bo rozmiarówka kończy się na I a ja mam jeszcze więcej i tylko 70 pod biustem(kupuję 75) więc jest TRAGEDIA do tej pory brzuch mam mniejszy niż cycki:-):-) tylko trochę proporcje się wyrównały...
 
przed ciążą nosiłam 75B a teraz 80C jeden stanik nawet D masakra...
patrzyłam dzisiaj za stanikami do karmienia ale nie znalazłam nic ciekawego :-( z tego co mi się podobało to nie było rozmiaru a z tego co były rozmiary to mi się nie podobało

a z zakupków to dzisiaj kupiłam termoopakowanie Tommee Tippee 2szt TERMOOPAKOWANIE TOMMEE TIPPEE 1 SZTUKA (560522928) - Aukcje internetowe Allegro , etui na smoczka Tommee Tippee Etui, pojemnik na smoczek Tommee Tippee OKAZJA!!! (560313215) - Aukcje internetowe Allegro i j&j plyn do kapieli Johnson's baby płyn do mycia ciała i włosów (572297123) - Aukcje internetowe Allegro
 
Jakie rozmiary koszul sobie kupowałyście ( tak do szpitala juz po porodzie) to znaczy może w proporcjach, jak do tej pory nosiłyście np. S to kupowałyście M ( o jeden rozmiar wieksze ) ???
Ja nosiłam przed ciążą M lub L zależało od producenta i kupiłam sobie teraz L. Bo jak brzuszek zejdzie to się śmiało w nią zmieszczę, bo teraz tylko na brzuchu opięta.
A kupiłam sobie 2 takie tylko rożnych kolorów.

Koszula ciążowa i do karmienia IDYLLA rozm.L (561240290) - Aukcje internetowe Allegro

Mam pytanko... chciałam nabyć worki próżniowe na ubranka i zastanawiam się nad rozmiarem... z jakich wy korzystacie? no i jak się powietrze wysysa czy tylko odkurzaczem czy są też inne typy?
Ja mam rożnych wymiarów, ale dla mnie najpraktyczniejsze to 50x60 i 60x80 cm. Na ubranka to chyba te najmniejsze będą najlepsze.
I ja mam takie co się wysysa powietrze odkurzaczem o innej metodzie nie słyszałam.
 
Mój syn bał się wszystkiego co gra

A moja Ania odwrotnie. Uwielbia wszystkie grające zabawki - tymi najdłużej się zabawiła.

mam pytanie odnośnie sprzedawcy r_p77
po jakim czasie on się w ogóle do Ciebie odezwał po dokonaniu zakupów?...
Dzo mnie odezwał się następnego dnia po zrobieniu zakupów i wysłaniu maila.


Kupiłam sobie dokładnie tą samą. Na razie czekam na przesyłkę. Druga kupiłam w sklepie - kopertową. Takiej jeszcze nie miałam - zobaczymy czy zda egzamin.
 
poszlam wczoraj na spacerek i wyladowalam w sklepie z ciuchami, kupilam sobie jeszcze jedna koszule do karmiena tym razem na guziczki za 15 zł a na allegro taka widzialam za 28+koszt wysylki.
koszule kupilam M i jest jeszcze troszke luznawa
 
reklama
Ja zakupiłam sobie ale u nas w sklepie taką koszulę w rozmiarze L (uwielbiam piżamy z tej firmy dlatego teraz tez nie mogłam się oprzeć ;-))
MUZZY Koszula kopertowa w ciaży i do karmienia XL (563895222) - Aukcje internetowe Allegro
W kolorze szarym i różowym
A co do biustonoszy, to przed ciążą miałam 75B teraz mam duże C ale dalej 75 i na dniach planuję zamówić ze 2 takie Biustonosz ALLES Mama New do karmienia 95B biały (565670688) - Aukcje internetowe Allegro i jeden miękki ale czarny
 
Do góry