reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
pieluchy na poczatku jak woda ida, narazie mam jesdna paczke ale tak jak J byla malutka to z 5 paczek na miesiac szlo, potem ok 3-4 miesiaca to juz 3 paczki na miesiac potem dopiero ok roku byly 1-1,5
najlepiej kupic taka jumbo pace taniej wychodzi
 
Chciałam kupić jak największe paczki, ale w drogeriach mają jumbo paczki tylko dla większych dzieci. Pampersa New Born 1 można kupić tylko po 27szt./opakowanie, a 2 to wogóle nie widziałam. :dry:

Jeżeli faktycznie pieluchy na początku idą to chyba dokupię jeszcze dwie paczki, a potem to mój M będzie latał do sklepu w razie potrzeby. ;-)
 
dziewczyny a te Tantum Rosa, to do podmywania po porodzie, czy jak :sorry2:

no i kolejne nie zbyt mądre pytanko :zawstydzona/y: a do czego ten Biały Jeleń :-p
 
Tantum Rosa generalnie raczej przeciwzapalnie, a Bialy Jelen albo Wielblad (hehe) do podmywania sie po porodzie - dziala sciagajaco;-)
 
Chciałam kupić jak największe paczki, ale w drogeriach mają jumbo paczki tylko dla większych dzieci. Pampersa New Born 1 można kupić tylko po 27szt./opakowanie, a 2 to wogóle nie widziałam. :dry:

Jeżeli faktycznie pieluchy na początku idą to chyba dokupię jeszcze dwie paczki, a potem to mój M będzie latał do sklepu w razie potrzeby. ;-)

Pampersa New Born 1 są w większych opakowaniach - 43szt w Rossmanie kupiłam i 2 też są w dużych opakowaniach. ;-)
 
oj dziewczynki jak was czytam to wpadam w panike:zawstydzona/y:niby najwieksze zakupy mamy za soba, ale ile jeszcze takich pierdolek do kupienia to nawet niechce myslec:dry: nie wspomne juz, ze od tygodnia mysle o zakupie tego jelenia itd, a ile razy jestem na zakupach to mnie skleroza lapie:dry: nio, ale nie dziwne skoro wchodzac do sklepu zawsze najpierw za czekoladka patrze:zawstydzona/y:
jesli chodzi o pampersy to ja slyszalam, ze na poczatek powinno wystarczyc okolo 5 paczek tych z 1, a pozniej dzidzia juz sie miesci w 2;-)
wlasnie ogladalam ulotke z carrefoura i powiem wam, ze to co producenci pieluszek potrafia wymyslic to az dziwne:baffled: Huggies wypuscil teraz limitowana serie pieluszek "jeans" na przyklad:-Dhi hi pampersiki wygladaja jak jeansowe majtusie:szok: nie wspomne juz o tym, ze ostatnio natknelam sie na pampersy dla dziewczynek i dla chlopcow:szok: nawet niewiedzialam, ze cos takiego istnieje:zawstydzona/y:
 
reklama
Malutka Ty sie nie przejmuj, my w dalszym ciagu nie mamy koncepcji kapieli Bejbiska:-) w lazience nie ma jak, trzeba bedzie w pokoju....i do kupienia mamy jeszcze wsady do poscieli, lozeczko i kupie pierdolek.. Jelenia albo Wielblada kupisz w kazdym dowolnym kiosku ruchu, nawet na osiedlu;-)
 
Do góry