reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

skunkanka to, ze kupic jelenia u nas to nie problem to wiem, bo swego czasu rzucal mi sie w oczy:tak: ale to bylo wtedy kiedy jeszcze nie myslalam o kupnie wogule.. a teraz jak pasuje kupic to ja mam skleroze.. przypominam sobie dopiero po zakupach o tym:-(nio, a nie wspomne, ze chcialam miec wszystko wmiare przygotowane do przyszlego poniedzialku, jakby sie tak mialo okazac, ze do szpitala mnie odesla:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja też zamówiłam rzeczy od Myszka-Sklep, zanim Gabi napisała. Czekam na paczkę. Zorientoałam się, że opis na stronie "o mnie" ma skopiowany i nie wysyła paczek w dzień wpłaty napewno. Taki sam opis ma timur00, a paczke dostałam dzień po wpłaceniu pieniążków. Cóż - zobaczymy co i kiedy przyjdzie. W sumie zapłaciłam około 200zł, to dla mnie majątek :baffled:
Niech no tylko coś będzie nie tak... :angry:
 
Dziewczyny, z tym allegro to trzeba być ostrożnym. Ja zakupów przez internet nie robię, ale mój mąż tak. Ma taką zasadę, że kupuje tylko u 100% allegrowiczów albo u tych z Wwy...bo zawsze może podjechać i odebrać towar osobiście. Tak patrzę, że ta "myszka-sklep" 100% nie jest...
 
ja tez jej rzeczy z tego sklepu Myszka przeglądałam ale zrezygnowałam ponieważ nie miała 100% i negatywy słuszne. trzeba uważać.
Ja prawie wszystko na allegro zamawiałam i jest ok , bardzo zadowolona jestem :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ja od wielu lat prawie wszystko,oprócz żarcia na allegro kupuję.Czasem sprzedaję.Pomyłki się każdemu mogą przytrafić.Ale ta baba jest bezczelna.Pozostało mi zgłosić do allegro.
Z innej beczki,to ja żadnego wielbłąda nie stosowałam.
Po porodzie miałam tantum rosa rozrobione w butelce po mineralce i się polewałam,przy każdej wizycie w kibelku.W szpitalu naprawdę nie ma warunków,żeby się kilka razy dziennie podmywać.
A wszystko co kupuję to po kilka paczek.Bo przecież po to się wcześniej robi zakupy,żeby zaraz po porodzie mieć z głowy:sorry2:
Ja po porodzie byłam w szpitalu 9 dni i przez ten czas poszło kilka paczek pieluch/chusteczek/podpasek/wkładek/tantum rosa/majtek jednorazowych itp.W domu też się przecież używa.Także staram się mieć zapas na kilka tygodni.Pampersy idą jak woda.Mleko na początku tez sporo cieknie,więc wkładem cyckowych trzeba sporo.Krwawiłam i większośc mocno 8 tyg. więc podpasek to tony.I majtek jednorazowych sporo.Rana też się goi jakiś czas,więc tantum rosa na pewno więcej niż paczka.
To moje zdanie.Bo wtedy tylko chłop latał dokupować.:baffled:
 
Hmm,zaczęłam się zastanawiać i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa leżaczek fischer price za 55 zł:dry:
 
a ja nigdy nic nie kupilam przez internet prucz biletow lotniczych no i teraz odwarzylam sie kupic wozek jakos za tydz powinien byc. mam taka nadzieje
 
reklama
Na początku to i owszem, dziecko będzie spało kolo mnie, ale po dajmy na to tygodniu chcę żeby spało w swoim łóżeczku, na początku w rożku, ale jak urośnie to pościel wydaje mi sie niezbędna, więc jak dla mnie nie jest potrzebna od razu, ale po dwóch czy trzech miesiącach, albo chociażby za ponad pół roku, jak będzie zima to pościel dla malucha wydaje mi się niezbędna.
Więc jakoże jestem zapobiegawcza, mam już kołderkę z poduszką, dwie zmiany pościeli i ochraniacze na szczebelki. A i tak jeden komplet był w zestawie z łóżeczkiem, więc za 50 zł dokupiłam drugi czteroelemetowy - poduszka + kołdra + ochraniacz na szczebelki + prześcieradełko, więc wydaje mi się, że to nie dużo, a fajnie, jak młody będzie miał swoją pościel :-)
 
Do góry