reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Jeszcze pare słów o torbie, bo jestem z niej baaardzo zadowolona. :tak:
Torbę kupiłam z innej firmy, jest średniej wielkości ale ma mnóstwo schowków, przegródki na butelki, przewijak, termoopakowanie, opakowanie na smoczki, etui na telefon, no i można ją nosić na ramieniu. Kolor też idalnie pasuje do brązu wózka. Mam w planie dokupienie parasolki w zielonym kolorze.
 

Załączniki

  • torba-1.jpg
    torba-1.jpg
    52,6 KB · Wyświetleń: 29
  • torba-2.jpg
    torba-2.jpg
    62,8 KB · Wyświetleń: 28
  • torba-3.jpg
    torba-3.jpg
    66 KB · Wyświetleń: 30
  • torba-4.jpg
    torba-4.jpg
    77,7 KB · Wyświetleń: 23
A ja leżaczki oglądam.I zdecydować sie nie mogę:sorry2:
Chyba chciałabym jakiś mały,żeby mi się wszędzie zmieścił,w kuchni na stole;-)
Dla takiego większego szkraba (co siedzi) to mam mała bujawke elektryczną.
I chyba jakiś prosty,bo zazwyczaj tysiąc bajerów wcale nie jest potrzebne
Z kształtu to mi sie ten podoba LEŻCZEK FISHER PRICE SENSORY j6987 ROZWIJA ZMYSLY (555670523) - Aukcje internetowe Allegro
Wczoraj używany za grosze poszedł.Tylko nie wiem czy te różne muzyczki to ja koniecznie chcę:-p
A taki przed chwilą bym wygrała za 50 zł,ale się rozmyśliłam
FISHER PRICE LEŻACZEK ZABAWKI WIBRACJE H5126 (547955513) - Aukcje internetowe Allegro
Doradźcie jakiś (niekonicznie z tych)
 
Dzisiaj bylam na małych zakupkach i kupiłam sobie koszulę nocną z guziczkami, 2 saszetki Tantum Rosa i gaziki do pępuszka. Fioletu 1% niestety nie było, w poniedziałek ma już być.
 
reklama
Odebrałam materac do kołyski i koszyka do wanienki na kosmetyki. Niestety po paczkę musiałam pofatygować się na pocztę sama. :dry: Miałam, co prawda, materac w komplecie z kołyską, ale wydał mi się za cieńki i za miękki, kupiłam więc porządny, oddychający. Nie zamierzam oszczędzać na kręgosłupie synka. ;-)

Wstąpiłam też do drogerii i kupiłam kosmetyki dla synka firmy Bübchen: płyn do mycia od głowy do stópek, płyn do kąpieli (2-fazowy z oliwką), krem do pupy, oliwkę i krem do buzi. Kupiłam też dużą paczkę (czyli 4 opakowania) chusteczek nawilżonych Pampers Sensitive i dwa opakowania pieluch Pampers New Born 1. Zastanawiam się tylko czy 2 paczki (54szt.) to nie za mało... :confused:

Ile Wy kupiłyście pieluch na początek?

Dla siebie kupiłam wkładki laktacyjne Nuk, ale nie wiem czy to dobry wybór. :baffled:
 
Do góry