reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
yhmmmm...dzieki
ta gabka wydaje mi sie bardzo dobra rzecza !
chyba nie ma co sie zatanawiac, tylko najpierw czekam na wanienke, bo nie mamy :-)
 
gabki sa niehigieniczne - nawet dla doroslych, tym bardziej dla noworodka :tak:
co innego lezaczek, bardzo przydatna rzecz (sa tez wanienki od razu profilowane)
 
aniołku kąpałas niunie w wannie? moje znajome tak robiły a ja mysle że to dobry pomysł napuscic troche wody i malenstwo umyc -jedyny minus schylanie się...kregosłup///
 
do 3 miesiaca byla kapana w wanience potem to tylko sporadycznie jej sie podobala duza wanna a jak skonczyla 6 miesiecy i super sama siedziala tak ze nieslizgala sie i niegibala w wannie to mala waniennke schowalismy do piwnicy, mnie tam kregoslup niebolal bo siadalam na krzesle lub na podlodze i ja mylam pobawila sie i mezus ja wyciagal mi bylo lepiej usiasc przy duzej wannie jak schylac sie przy waniennce.
 
reklama
Hejka:)
No tak niby gąbki są niehigieniczne :(
Ja kładłam na gąbkę zawsze świeżą pieluszkę. Oczywiście gąbkę trzeba często zmieniać i ja dodatkowo ją parzyłam gorąca wodą 100stopni.
Leżaczek tez jest fajny ale taki zimny...
Na gąbce ma zawsze dzidziuś mięciutko i tak sobie fajnie leży bez stresu stabilnie i miękko:-D
Wybór należny do mamy.
Mam koleżanki które sprawdziły i to i to i jakoś zawsze wracały i chwaliły gąbkę:)
pozdrawiam
 
Do góry