reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Witam ponownie,przepraszam,że po raz drugi:sorry: ale przez to że chciałam iść komuś na rękę,zakończyłam aukcję przed czasem i straciłam "potencjalnych klientów",teraz ta osoba mówi,że nie kupi poza Allegro bo nie ma zaufania.Super!Tylko dzięki niej moje dziecko nie dostanie na Mikołaja teraz nic:-(
A więc jeśli nie macie jeszcze takowego sprzętu to zapraszam:
Mata edukacyjna Fisher Price Tańczące zwierzęta (497666286) - Aukcje internetowe Allegro
Karuzelka z projektorem Fisher Price 'Panda' (497673684) - Aukcje internetowe Allegro
 
Wczoraj dostałam zamówiony fotelik Maxi Cosi. :tak: Super, nic a nic się nie rozczarowałam. Pierwotnie zastanawiałam się nad inną tapicerką (Magic Rose), ale ostatecznie przeważyła lepsza wkładka dla noworodka w serii Topline. Tapicerka też okazała się lepsza, bardzo przyjemna w dotyku bawełna, kolory jak marzenie. :tak:

Ale doszedł mi inny dylemat Teraz zastanawiam się czy nie dokupić osłony przeciwdeszczowej do fotelika. Co prawda nie zamierzam raczej chodzić na spacery z fotelikiem wpiętym w stelaż wózka tylko z gondolką, ale może czasem się zdarzyć. Zawsze to jakiś wydatek i nie wiem czy warto. :dry:
 
W niedzielę byłam w smyku i kupiłam dla synusia piękny rożek, szczoteczkę do włosków, mimika (smoczek:-D) i gąbkę do wanienki- tą taką co się na spód kładzie.
Oglądałam stelaż pod wanienkę i wydawał mi się stabilny a słyszałam że nie są :dry:
Ciuszki z allegro jeszcze nie przyszły :angry:
 
Ja przy Natali nie miałam nic takiego i musiałam się nagimnastykować przy pierwszych kąpielach :rofl2: i stwierdziłam że to nie majątek a może ułatwi kąpielki :tak:
Tak jak za pierwszym razem, nie chcę niczyjej pomocy w pielęgnacji bo nie lubię jak mi się ktoś wciska z swoimi mądrościami :angry: Będzie to trudne bo na dole wścipska siostra mieszka :growl: która na bank będzie latała wrrr
 
Hejka:)
ta gąbka na spód wanienki dla dzidzi jest superowa. Bez niej nie poradziła bym sobie z samotnymi kąpielami mojej Marlenki :tak: Teraz tez kupie i będzie dobrze:) Dzidzia spokojna i mama się również nie stresuje kąpielą:)
pozdrawiam
 
Ja chyba kupię i taką gąbkę i leżaczek, jedno i drugie kosztuje około 12zł, więc nie majątek a w trakcie użytkowania okaże się co nam bardziej odpowiada.

Dzisiaj kupiłam synusiowi piękny kombinezon wiosenny, zakochałam się w nim, jest cudny i milusi w dotyku. Wczorak wygraliśmy też aukcję na allegro z rzeczami dla synka i na nastęonej aukcji udało nam się kupić fotelik samochodowy i do wózka który już od ponad miesiąca czeka.
 
reklama
nio ja tez juz mam taka gabeczke do wanienki, a po sama wanienke nie mozemy sie z mezusiem wybrac:baffled: ale teraz mielismy goracy okres zwiazany z remontem itd, nio a teraz ida swieta, wiec o wszystkim na spokojnie pomyslimy po nowym roku:-) co do gabki slyszalam, ze sie przydaje..
gosiaczek1973 nio musze przyznac, ze takie male kombinezoniki sa slodziutkie:-) nam kombinezonik na wyjscie ze szpitala kupili babcia z dziadkiem;-)ale tez sie w nim zakochalam:-D hi hi
 
Do góry