reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
gabki sa niehigieniczne - nawet dla doroslych, tym bardziej dla noworodka :tak:
co innego lezaczek, bardzo przydatna rzecz (sa tez wanienki od razu profilowane)

Też słyszałam, że gąbki są nie wskazane ze względu na trudne utrzymanie ich w czystości... wśród znajomych Ci którzy zakupili taki sprzęt użyli maksymalnie raz
 
Dziś przyszła paczka z rzeczami które kupiłam na allegro ale nie oglądałam ich :szok: bo postanowiliśmy ( w sumie to był mój pomysł) że damy to pod choinkę i jak będzie ten moment otwierania prezentów to wtedy obejżymy prezent dla naszego Synucia.
 
ja juz tez powoli zaczynam kolekcjonować rzeczy do córeczki :) wiem ze jest pewnie jeszcze za wcześnie, ale takie malutkie , tyciutki itp . :-);-):tak::-D
 
Ja też nie sądzę żeby to było za wcześnie na zakupy, ja mam już prawie wszystko kupione, zostało mi tylko zaopatrzyć się jeszcze w pościel, kosmetyki, pieluszki i wanienkę. Musimy przemeblować naszą sypialnię bo kołyska będzie stała w miejscu gdzie teraz mam toaletkę, no i trzeba wymalować pokój i ozdobić ścianę przy której będzie stała kołyska synka.

No i martwię się że nie zdążę, więc podziwiam te które jeszcze nie mają prawie nic. A druga sprawa że mi już zaczyna robić się ciężko, szybko się męczę, i wszystko zajmuje mi jakoś więcej czasu niż dotychczas. Więc cieszę się że już za mną te największe zakupy typu wózek, kołyska, komoda, łóżeczko.
 
Muszę przyznać, że chociaż nie mam jeszcze nic kupione nie uważam żeby było za wcześnie na zakupy dla maleństwa...
Myślę, że u mnie szaleństwo zacznie się po świętach jak już będę wiedziała co mi się dostało w prezencie :D Znam swoją rodzinkę i wiem, że o maleństwie nie zapomną. największe zakupy mam upatrzone (wózek i łóżeczko) więc prawie jak bym je już kupiła.
A tak szczerze mówiąc to sama się sobie dziwię, że w szafce maleństwa są na razie tylko próbki kremów, herbatek, pieluszek itp. które nie wiadomo kiedy dostałam...

 
reklama
Do góry