reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Ja też miałam wózek z gondolą i mimo tego,że było ciepło to byłam z niej zadowolana ,Tak jak któraś z was napisała maluszek musi mieć wygodnie. Teraz wózek będzie ten sam to i gondola bedzie. Nosidełka uzywałam również , w tarkcie jazdy autem czy na zakupy -super sprawa. Co do chust to słyszałam ,ze fajna rzecz ale nie wiem tak do końca czy maluch ma tam dobrze.
 
reklama
chusty sa fajne i wygodne...zlwaszcza jesli karmi sie piersia.. to przydaja sie na spacerze bo zaslaniaja :tak: no maluszkowi w takiej choscie dobrze jak w brzuszku u mamusi ..ja mialam i jestem zadowolona i napewno teraz tez bede jej uzywala... do czasu zanim malenstwo bedzie na tyle sztywne aby wsadzic je do nosidelka ..

do do wozka to na bank gondolka..w koncu to malenstwo ..a spacerowka niewiadomo jakaby nie byla i tak gdzies moze podwiac i zawieje malenstwo

wiosna wiosna ale gondolka bedzie
 
Ja też jestem za gondolą. Gdzieś słyszałam, że noworodków i niemowlaków nie powinno się wozić w spacerówkach. Mają za miękkie podłoże.
Moja Ania urodziła się w połowie maja i mimo, że była sporym noworodkiem (waga urodzeniowa 4080g) jeździła w gondoli chyba z pół roku - do listopada czy grudnia.
 
Mój kolejny dzidziowy zakup to czapeczka, dzisiaj po badaniu musiałam, po prostu musiałam ją kupić, taka maleńka na obwód główki 39, to chyba taka pierwsza będzie na odbiór ze szpitala, odłażyłam ją do szufady gdzie już czekają 2 pary skarpeteczek i nożyczki z obcinaczem do dzidziowych rączek, więcej na razie nie mam.

W przyszłym tygodniu przylatuje szwagierka z Anglii ma rocznego synka, już mnie uprzedziła że przywiezie mi mnóstwo rzeczy maleńkich, cieszę się jak gwizdek.
 
Ja też jestem za gondolą. Gdzieś słyszałam, że noworodków i niemowlaków nie powinno się wozić w spacerówkach. Mają za miękkie podłoże.

Ja miałam tylko spacerówkę - w komplecie wkładka usztywniająca dla noworodka i było ok,
teraz też kupię taką wersję - poprzedni wózek nam ukradli z piwnicy
:baffled:
 
No to i ja się ujawniam
12 tydzień-z terminem na 4kwietnia
Coprawda dział nie ten;-)ale widzę tutaj linijki gosiaczka..i nick z 1973...i jakoś mi tak błogo..róznica wieku między dziećmi też zblizona.Pozdrawiam cię Gosiaczku,jesli chciałabys pogadać zapraszam na priv;)
 
Witam Marcowe Mamy. Jestem Mamą Dawidka ur. 11.05 2008 i pozwalam sobie na Waszym wątku zaaoferować ubranka, z których synek już wyrósł (spodenki jeansowe, ogrodniczki, bluzeczki, śpioszki, kaftaniki itp. wszystko w rozm. od 62 do 68). Posiadam również laktator Canpol babies premium, rogal do karmienia, atłasowy becik do chrztu, podgrzewacz do butelek, rożek i becik na wyjście ze szpitala, komplet pościeli do wózka. Jeśli któraś z Mam będzie zainteresowana proszę o kontakt na gg mojego męża 8926407. Dziękuję i pozdrawiam.
 
reklama
Do góry