reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Gabi ja tez do szpitala nie musze nic miec dla dzidzi;-)wszystko dostaniemy na miejscu w szpitalu.. niewiem czy tak jest wszedzie w krakowie, ale w tym szpitalu co my wybralismy napewno..
a co do rozka to my tez kupilismy usztywniany.. zobaczymy jak to sie sprawdzi, wrazie czego zawsze usztywnienie mozna wyjac;-)
 
reklama
Z listy, ktora dostalam ze szpitala w Tarnowskich Gorach wynika, ze tez dostaniemy ciuszki, trzeba tylko wziac masc na odparzeia, szczoteczke do wloskow (jakich wloskow???:))) pieluszki i oliwke do pielegnacji. Zreszta w poniedzialek dopytam, bo cos to dziwne mi sie wydaje, Gabi masz racje - az dziwne ze w polskim szpitalu cos daja;-)
 
No,naprawdę mnie zadziwiłyście.A dużo mam dzieciatych koleżanek (całe bb:-D) i pierwsze słyszę.
U nas dziecko jest od razu z mamą na sali (jeśli wszystko jest dobrze,chociaż M chorował,to miałam w sali inkubator,lampy i kroplówki,sama t obsługiwałam,cały czas był ze mną).Wszystko się samemu robi.Ja bym wcale nie chciała,żeby mi ubierali w nie wiadomo jakie ubranka i w ogóle cokolwiek robili.No,przynajmniej u nas to pielęgniarki się z dziećmi jak z workiem treningowym obchodzą.:zawstydzona/y:Absolutnie wolę sama,swoje ubranka,pieluchy kosmetyki i mieć nad wszystkim kontrolę.:tak:
Ojej,przypomniał mi sie serial 'na wspólnej' jak dzieci zamienili:szok:
Jak M się urodził to ja w ogóle nikomu nie dałam go dotknąć.Jak widać mi przeszło i się cieszę,jak go któraś babcia na trochę porwie:-p
 
Malutka a o jakim Ty szpitalu mówisz w Krakowie bo sama jestem zdziwiona?? Ja też tak jak Gabi mówi jestem zdania że najlepiej mieć swoje wiesz w czym prane itd. Jakoś z tymi rzeczami różnie bywa. Co do mycia też dostałam szoku jak widziałam pielęgniarki kąpiące dzieci parę sekund i następne brrrr...
 
u nas w szpitalu na czas pobytu jak ktos niema swoich rzeczy dla dziecka to daja ale ja tez wole swoje dlatego torby do szpitala to zabiore chyba ze dwie jedna z rzeczami dla dziecka a druga moja:-)
 
Zarażacie tymi zakupami.Weszłam na allegro i doszłam do wniosku,że.... muszę dziecku kupić grę,albo układankę:-D Żeby potem nie było,że wszystko tylko dla dzidziusia.
A chciałam piżamy do szpitala poszukać.Jakoś tak mam,że czego nie szukam,to kończę w kategorii "zabawki":sorry2:
 
reklama
Do góry