reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Dzięki.To chyba będzie ta fontanna.
Koga,ja mam masę drewnianych (klocki z literkami jeszcze po...mojej mamie:szok:)Ale raz miałam wstrząśnienie mózgu jak drewnianym zegarkiem/sorterem dostałam od syna:dry:
Ja tez mam słabość do książek.Ostatnio fajne baśnie z czterech stron świata kupiłam starszakowi.
Dla starszaka będzie zestaw lego (używanych bo teraz takich nie ma) tych małych,ufo i stacja marsjańska:-) No i licytuje maskotkę E.T.kurcze,kurcze,jak bym chciała:sorry2:
My zabawek mamy sporo,ale jeśli chodzi o starszaka to 90% zabawy to lego duplo i co raz częściej te małe.I w to warto inwestować;-)Klocki niezniszczalne.I zbudować można wszystko,bo przeciez tematyka zabaw z wiekiem się zmienia:-D
 
reklama
Patewka tez mam ten blender, jest fajny, w sam raz do miksowania zupek.:-)
tyle, ze ja to praktycznie od samego poczatku robie sama zupki, po prostu te domowe lepiej je, słoiczki tylko jak nie mam czasu.
 
Wiem, ze watek nie dotyczy tego, ale mam pytanko
gosiakma
z czego robisz zupki? jakich skladnikow używasz, wiesz szukam natchnienia...
 
o jejciu ja to dużo mam pomysłów, w zależności co mi w rączki wpadnie.
wypisałam sobie taką liste z neta co dziecku można w jakim miesiącu wprowadzać z jedzonka i tak sobie kombinujemy.
dzis np. mateuszek jadl taka zupke ala potrawke z kurczaczkiem
ziemniaczek, poltora marchewki, troszke groszku zielonego z puszki bonduelle dla dzieci, kawałeczek pora i kawałeczek piersi z kurczaka,troszke maselka prawdziwego zero przypraw( ale z takiej ilości to starcza na dwa dni i nawet czasami zostaje) :-) czasami zamiast masełka dodaje mu też oliwe z oliwek
i smakowalo mu bardzo
np moj Mateuszek lubi tez zupki z brokułem badz fasolka szparagową czy buraczkiem.
no ale ostatnio zupką pomidorową też nie pogardził a z mięska to najbardziej lubi cielęcinke
 
reklama
ja juz sobie drugi tydzien obiecuje ze zaczne sama zupki i obiadki dla malej robic, i póki co to jakoś mi to nie idze.. ale bede musiała spróbowac, bo może moich wiecej zje. tych słoiczkowych to maks poł sloiczka wciągnie ;//
 
Do góry