reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

super sa te zabawki, zwłaszcza drewniane mi się bardzo podobają. Narazie nasz Kacper boi się i płacze na zabawki z dźwiękiem i światłem. są dla niego zbyt głośne i za dużo się dzieje
 
reklama
Buu,allegro nie działa,ale dzięki obejrzę sobie jutro propozycje.
W sprawie drewnianych to absolutnie nie polecam w tym wieku.Są ciężkie i twarde i nie raz sobie starszak przyfasolił porządnie.Albo upadł na coś drewnianego.Pomijam takie drewniany zegar,stał na półce na łóżkiem...nad moim łóżkiem:sorry: chłop chciał mnie do szpitala wieść.Drewniane dla starszych dzieci,które nie rzucają zabawkami,bardziej koordynują swoje ruchy i takie tam.
 
super sa te zabawki, zwłaszcza drewniane mi się bardzo podobają. Narazie nasz Kacper boi się i płacze na zabawki z dźwiękiem i światłem. są dla niego zbyt głośne i za dużo się dzieje

moja mała tez boi sie wszystkich grających zabawek, ryk zaraz straszny, wiec poki co to bawi sie nimi na off tonie.
wogóle ja sie zastanawiam czy jest sens pakowac kase w zabawki, ja juz jej tyle nakupilam, różnych ciekawych i nie za skomplikowanych i wydziwiastych a i tak najbardziej lubi wszystko to co nie jest zabawką.
Ostatnio sie śmialiśmy z mężem, jak cfaniara ze stosu zabawek wyczaiła schowanego pilota od tv, który sie tam zaplatał i było widać zaledwie sam koniuszek...
A ostatnio hitem jest przykrywka z kubka niekapka TT, butelka z wodą, plastikowy wieszak z klipsem...
no i weź tu kupuj zabawki jak dziecie ma głeboko w nosie wszystko to co zabawka sie zwie ;/
 
Fajny ten konik.Ja mam po synu takie jeździk,polecam,bo używany na milion sposób był prawie 3 lata:szok: i nic mu nie jest.Można dziecko małe bujać,można wozić z barierkami,a starsze samo się może odpychac,albo pchać jak uczy się chodzić.No i siedzonko jest otwierane,jak cos w domu zginęło ( kluczyki dosamochodu to na bank było pod tym siedzonkiem,hehehe.)
CHICCO-AUTKO, JEźDZIK QUATRO 4w1 - PROMOCJA (807151332) - Aukcje internetowe Allegro
A wczoraj kupiłam Niuni taką karuzelkę do krzesełka do karmienia (bo starszakowi książkę z baśniami kupiłam,no i przeciez nie mogło być niesprawiedliwie:-D)
Fisher Price WESOŁE DRZEWKO z przyssawką 3m+ (804595133) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja mam po synu takie jeździk,polecam,bo używany na milion sposób był prawie 3 lata:szok: i nic mu nie jest.Można dziecko małe bujać,można wozić z barierkami,a starsze samo się może odpychac,albo pchać jak uczy się chodzić.

właśnie mój jeździk też ma te funkcje :tak: póki co mały jeszcze nie chce za bardzo w nim siedzieć, więc spróbujemy z bujaniem za jakiś czas :-)
 
Z cyklu co mi się podoba na allegro;-)
pomijając cenę,to chyba bardziej dla roczniaka
*** DOTKNIJ I ODKRYWAJ KSIAZECZKA Tiny Love *** (799854161) - Aukcje internetowe Allegro
taka PIERWSZA KSIĄŻECZKA FARMA Fisher Price SSVip (802347904) - Aukcje internetowe Allegro
takie coś
TINY LOVE A KU KU ZWIERZĄTKO KOTEK KICIUŚ (796315358) - Aukcje internetowe Allegro
młoteczek,proste zabawki są najlepsze
Muzyczne Odkrycia Młoteczek Little Tikes OKAZJA! (797330877) - Aukcje internetowe Allegro
o to mi się podobuje bardzo
TINY LOVE MUZYCZNY SŁOŃ UKŁADANKA PROMOCJA W-wa (802013853) - Aukcje internetowe Allegro
to hmm,nie lubie grających
FISHER PRICE INTERAKTYWNE MUZYCZNE BĘBENKI hit (798179308) - Aukcje internetowe Allegro
fontanna,tylko boje się,że duży grat (znudzi się i będzie zawalał) i no i nie wiem czy nie badziewie tej firmy
ZABAWKA INTERAKTYWNA FONTANNA PIŁEK HAPPY BALL (798657315) - Aukcje internetowe Allegro
a to podobne,tylko droższe,za to dziecko może przy tym stawać
FISHER PRICE PIŁECZKOWA ZJEŻDŻALNIA MUZYCZNA (802527207) - Aukcje internetowe Allegro
Prawie identyczna fontanna jak ta pierwsza tylko kilka razy droższa PLAYSKOOL FONTANNA Z PIŁEK NOWA HASBRO 39069 (804086786) - Aukcje internetowe Allegro
hmm,to tyle,prosze o opinie;-)
Chyba się skłaniam do młoteczka/książeczki na mikołajki i fontanny/ukł.z krążkami i piłeczkami pod choinkę:rolleyes: Prosze pomóc,bo św. Mikołaj myślał,że łatwiej jest kupić niemowlakowi niż przedszkolakowi:sorry2:
 
fontanna!!! mój starszak ją kochał przez ponad rok - prawie z torbami poszliśmy tyle kasy na baterie szło:-D teraz fontanna czeka na Julka już ją widział i patrzył jak zahipnotyzowany:-D

jeździk też fajny:happy2: - dobry do nauki chodzenia jako pchacz

co do drewnianych zabawek - pozwolę sie nie zgodzić z koleżanką Gabi;-) - mamy wiadro drewnianych kolorowych klocków - starszak je uwielbia, a Julek uwielbia je nuplać - z tym ze te klocki naprawdę dobrej jakości i z lekkiego drewna:happy2: a kupione ..... w Biedronce:-D

a co do zabawek w ogóle - jestem przeciwnikiem zasypywania dzieci zabwakami, chociaż jak się na te cudeńka patrzy to trudno się powstrzymać, mam słabość tylko do książek
 
reklama
TINY LOVE A KU KU ZWIERZĄTKO KOTEK KICIUŚ (796315358) - Aukcje internetowe Allegro
my mamy ta zabawkę i Zuzia jest zachwycona...gryzie i miętoli bez opamiętania..ulubiona jej zabawka:-D:-D zabawkę dostaliśmy w sklepie za zakup wózka:-):-):-)
co do prezentu pod choinkę to marlenka sobie życzy Natalie...
a* NATALIA SAMA CHODZI # Śpiewa PL # NOWOŚĆ #TV (804354971) - Aukcje internetowe Allegro
a Zuzi wybrałam EDUSIA
MIŚ EDUŚ UCZNIACZEK w J.Polskim i .Angielskm HIT (797795435) - Aukcje internetowe Allegro

List do mikołaja napisała już Marlenka w swoim imieniu i Zuzi :-) Cała akcja była z pójściem na pocztę i wysłaniem listu...
To są jedne z głównych prezentów które wymyśliła Marlenka w liście jest cała lista co by chciała:tak::tak:
 
Do góry