reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
hej:-) Patewka sorka, że dopiero dziś odpisuje ale jakies chorubsko mnie zmogło i zalegałam w łożku:-(
ale w czwartek byłam w tym sklepie, babka mowila, że te chusteczki rozchodzą się jak świeże bułeczki a rożowy to chodliwy kolorek i nie było białego i szarego tez. w sumie były takie bardziej dla chłopca żółta, zielona, granatowa itp:no:
no chyba ze cos z takich byś chciała
 
hej:-) Patewka sorka, że dopiero dziś odpisuje ale jakies chorubsko mnie zmogło i zalegałam w łożku:-(
ale w czwartek byłam w tym sklepie, babka mowila, że te chusteczki rozchodzą się jak świeże bułeczki a rożowy to chodliwy kolorek i nie było białego i szarego tez. w sumie były takie bardziej dla chłopca żółta, zielona, granatowa itp:no:
no chyba ze cos z takich byś chciała
Gosiakma - tak czy inaczej dzieki za fatygę:-) W innych kolorach nie gustuje, bede musiala zamowic na allegro, ale najpierw sprawdz jeszcze jeden sklep w poblizu, gdzie babeczka mowila ze bedzie te szaliczki sprowadzac.
 
reklama
ja to mam problem zeby kupic Zuzi rekawiczki na teraz bo do kombinezonu takiego na zime prawdziwa to ma i rekawiczki i butki ale teraz to ma taka kurteczkę albo kombinezon nie taki gruby i bez rekawiczek:(
Kupiłam razem z czapka komplet ale one sa za małe ( te łapki takie grube) drugie tez kupiłam takie bez palca i co sa dobre ale zuzia nie morze nic chwytac i masaKRA PŁACZE I ŚCIAGA MACHA ŁAPKAMI...
JAKIE POLECACIE BO JUZ NIE PAMIETAM CO BYŁO PRZY MARLENCE?
 
Do góry