reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Fajne te wasze zakupki dziewczyny. A my narazie w tym samym foteliku się wozimy. Póki co czekamy na nasz nowy zakup kubki niekapki Lovi:-)
KUBEK NIEKAPEK 150ml+ DRUGI 250ml GRATIS LOVI @@@@ (742982682) - Aukcje internetowe Allegro

ano właśnie dzisiaj te kubki też zamawiam bo na razie Zuzi uchwyty do butelki dołożyłam i sama herbatkę pije:-D:-D
mate antypoślizgowa do wanny bo na razie na pieluszcze sadzam ale za bardzo sie wierci i pieluszka nie spełnia zadania:-(
 
a ja jestem dziś zupełnie wkurzona:wściekła/y: ... nie moge znalezc zadnej fajnej czapki i szalika dla Mateuszka. ostatnio jak bylam w olsztynie nic mi sie nie podobało tamtejszy hm i smyk są kiepsko zaopatrzone, a u mnie w mieście to też porażka...
a w sumie nie mam zadnych wygorowanych oczekiwań, bylyby było cieplusie, wygodne i ładne :-)
kupiliśmy małemu kombinezon coccodrillo( w sierpniu, chyba o tym pisałam juz :-D) troche zaszalielismy bo kosztował co koło 190zł , sa do niego sliczne czapeczki i szaliki z tej samej kolekcji, ale sama czapka kosztuje coś koło 60 zł i szalik pewnie tez dużo wiec to dla mnie przesada....zbyt duze obciazenie budżetu w tym miesiącu...
musze poszperac na allegro...

Coccodrillo: Kombinezon zimowy r: 86 NOWOŚĆ!!! (748493726) - Aukcje internetowe Allegro
taki, tylko na tych zdjeciach wyszedł jak to sie mawia "bezpłciowo"
w realu ładniejszy

kurcze teraz tak patrze jakie zdzierstwo na tym allegro... chusteczki polarowe na szyjke po 10-13zl... u mnie takie same sa po 3-5zł w dziecinnych i to z grubszego polarku...
 
Ostatnia edycja:
Coccodrillo: Kombinezon zimowy r: 86 NOWOŚĆ!!! (748493726) - Aukcje internetowe Allegro

kurcze teraz tak patrze jakie zdzierstwo na tym allegro... chusteczki polarowe na szyjke po 10-13zl... u mnie takie same sa po 3-5zł w dziecinnych i to z grubszego polarku...

Kombizneon bardzo ładny; zresztą widzialam kolekcję tegoroczną w folderze i ciuszki dziecięce były poprostu cudne. Sama kupowalam kombinezon przymierzajac go na Juleczce, bo bałam sie ze rozmiaru nie trafie (wiadomo kazda firma inaczej robi).

Gosiakma - to moze mi kupisz od razu 2 szt i wyslesz za pobraniem, albo przelew? :-) ? Biały i rózowy albo zamiast różowego jasno-szary ? Slicznie sie usmiechnę :)))
 
ja też kupywałam kombinezon u nas w mieście... co prawda mamy niewiele fajnych sklepów, dopiero w wakacje otworzyli u nas coccodrillo...

Patewka nie ma sprawy, ale umówmy sie tak, że ja jutro zobacze czy są te kolorki w sprzedaży, i tak mam sprawe do załatwienia w dziecinnym, wiec loozik i dam Ci znać i wtedy już się konkretnie ugadamy co i jak ok?:-)

Właśnie moja mama kupiła Matiemu dwa fajne szaliczki i 2 czapeczki, co prawda nie sa to komplety ale ładnie to dobrała razem:) wybawila mnie z opresji:-D
tylko jedna czapeczka za duża i musze odmienić:tak:
narazie wstawiam fotki szaliczków, jutro wkleje tez czapusie.
najfajniejsza jest ich cena- 7,90 zł/ szt
a sa takie milusie z jednej strony takie normalne, a z drugiej polarek.

a jak bylam w tym sklepie, w którym moja mama je kupiła, to powiedzieli mi, że dostawa bedzie dopiero jutro lub pojutrze... nie chciało sie babie ometkowywac i wykładać towaru widocznie:wściekła/y: bo jakoś w 3 godziny pozniej w cudowny sposob towar znalazł sie na półkach..:eek:
 

Załączniki

  • DSC01026.JPG
    DSC01026.JPG
    71,3 KB · Wyświetleń: 85
Fajne te szaliczki.
Ja wczoraj w smyku kupiłam Małej rękawiczki polarkowe na teraz, bo pogadoa straszna i mała naubierana, a w rączki marzła. Kosztowały 16zł.
Hmm, teraz pod szyjkę coś trzeba kupić.
Gosiakma - daj znać co to za polarkowe chustki, może dołaczę do Patewki? Zrobimy konkurencję Allegro i rozkręcimy handel na bb ;-)
 
W Carfurze(czy jak to się pisze) są fajne rękawiczki,czapki itp.Ja kupiłam różowe polarkowe rękawiczki za 5 zł.W realu i w tesco też sporo widziałam.
I starszakowi pokupowałam ze spidermanem.
Naprawdę często w hipermarketach większy wybór,taniej a niekoniecznie gorzej.Ja do takich firmowych to tylko po buty albo na wyprzedaże chodzę:sorry:
 
reklama
Konstancja dostała na chrzciny kombinezon z coccodrillo....nie chcę wiedzieć ile kosztował bo bym chora pewnie była:eek::eek::eek: w żółtym kolorze idę do reala to jakiś szaliczek i czapkę dokupię....
 
Do góry