reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Gabi - ja też stety, niestety nic Julkowi nie kupuję;-), no ale przejrzałam ciuszki po Maksie i wyszło, że ze dwie bluzy nowe mogę dokupić:-p i ze dwa body:tak:

zabawek w ogóle nie kupuję tylko bateryjki do tych po Maksie;-) (choć generalnie Maks miał ich mało, bo jestem przeciwnikiem zasypywania dzieci zabawkami, tylko na książeczki nie ma embarga;-))

a z fajnych zabawek - kupiłam ostatnio Maksowi klocki , z których byduje się przestrzenne tunele, na końcu wrzuca się szklane kulki i patrzy gdzie polecą i jak wypadną - SUPER - bawiłam się tym pół dnia:-D:-D:-D
 
reklama
nie da rady, kupiłam to w normalnym sklepie i nie widziałam w necie, sklep "mądre zabawki z całego świata" - jak zobaczyłam te zabawki to myślałam, że oszaleję, mogłabym pół sklepu wykupić ;)
 
nie da rady, kupiłam to w normalnym sklepie i nie widziałam w necie, sklep "mądre zabawki z całego świata" - jak zobaczyłam te zabawki to myślałam, że oszaleję, mogłabym pół sklepu wykupić ;)
No to chociaż nazwę z pudelka lub producenta....prooooszę bo to super zabawka dla każdego wieku!!!! Swietny sklep ci się trafił!!!Czy to coś takiego???
http://www.hocki-klocki.pl/product.php?product=9281
Czy takiego???
http://www.hocki-klocki.pl/product.php?product=9037
 
Ostatnia edycja:
adusia - te pierwsze - tylko mniejszy zestaw:happy: ja to jednak jestem ciemniak komputerowy;-)

skunkanka - no niestety większe dzieci, większe zabawki i większe ceny:sorry:, ale 2-3 razy do roku kupuję Maksowi droższą zabawkę:sorry:
 
Madzia_Singh tez mamy takie nosidelko.Uzywalam go 2 razy:confused2: Problem tkwi w tym ze masz tylko pas na szyje.Wolalabym zeby byly to takie szelki.Niestety caly ciezar dziecka spoczywa na moim biednym karku.No ale moze u Was sie sprawdzi.Ja staramm sie oduczac malego ode mnie bo przeciez niedlugo powrot do pracy:eek::sorry:
 
reklama
Do góry