reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
A ja ostatnio kupiłam Niuni...balonik na odpuście:zawstydzona/y::-D:cool2: bo już mi tak głupio było.Żadnej zabawki nie kupiłam,ja,która swego czasu kupiła więszkość dostępnych na rynku zabawek:szok::-p
No ale wszystko mam,zabawki,wózki,krzesełko,łóżeczko większe:eek:Wystarczy z piwnicy wytachać.
A nie przepraszam,kupiłam wczoraj w tesco skarpetki:-D
Ale jak się zagłębie w allegro to na pewno znajdę coś czego nie mamy:rofl2:
Np. łuk z zawieszkami mi się podoba:sorry:
 
Kobiety,bo ja mam lenia i nie chce mi się szukać:zawstydzona/y: polecałyście jakieś nosidełka... ja bardzo ładnie proszę o polecenie ich jeszcze raz;-)
 
hihi
a ja mialam już nie łazić po lumpkach no ale cóż ... ciagnie wilka do lasu xD
kupiłam dziś małemu śliczną czapeczke na zime mothercare nówke z metką za 2,30:) taką jak ta tylko wieksza, jest tak przyjemna i mieciutka ze sama bym ja wlożyła gdybym mogła xD
NOWA czapka MOTHERCARE dla chłopca 3-6 mc jes/zim (734239712) - Aukcje internetowe Allegro
i kupiłam w innym lumpku 3 zabawki:szok:
nigdy bym nie pomyslała... ale tak sobie podeszlam i zaczelam grzebac w takim pudle z zabawkami i wygrzebałam taką zabawke z elc
ELC ZABAWKA PRZESTRZENNA WIELOFUNKCYJNA NR21 (730757951) - Aukcje internetowe Allegro

i jeszcze jedna taka grającą mule z elc, ale nie znalazłam takiej na allegro i ksiazeczke v tech z kubusiem puchatkiem :) włozyłam baterie i wszystkie działają chyba nikt ich nie kupil bo ludzie mysleli ze sa zepsute
była przecena po 2zł sztuka wiec zaplaciłam za nie 6zl ... szok :-D:szok:
jestem uzależniona od szmateksow

a co do pepco to mnie denerwuje ze zawsze są tam piekne ciuszki dla dziewczynek i duzy wybor a dla chłopców to juz raczej malo kiedy i jeszcze byle co:wściekła/y: przynajmniej u mnie w miescie, ale czasami tez cos tam kupuje np ostatnio kupiłam takie fajne cieple polarowe spodnie za 10zl :-)
 
reklama
Do góry