reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Caro_S zakupy widzę że udane,ciuszki śliczne:tak::tak::tak:,czy ty czasem nie pisałaś że masz malutki szlabanik na allegro??? Widzę że mąż dał się ugłaskać;-);-);-)

Zakupy zlecone mamie w primarku już zrobione mam 2 razy po trzy sztuki bodziaków kolorowych z długim rękawkiem i jeszcze jeden trójpak białych i trzy pajacyki kolorowe....jestem bogata w bieliznę:laugh2::laugh2::laugh2:
 
ta szlaban lekko uniesiony:-) bo zobaczył jakie nowe ciuszki są drogie:szok::szok: a fotelik i jeden i drugi musieliśmy kupić a na allegro taniej wyszło:tak:
dzisiaj do manufaktury jadę ale ze starsza buty kupić ale małej może coś tez;-);-)
 
Caro_S super zakupy.
Ja tak się rozglądałam za krzesłami do karmienia , ale się zdecydować nie mogę. Bo po nowym roku jadę z powrotem do Francji i zabrała bym je ze sobą wiec musi być funkcjonale, bezpieczne, wygodne i po złożeniu małe :tak: I gdzie mi takie znaleźć ??
A fotel samochodowy to tez przez nowym rokiem kupie. Bo mój szkrabik to średniaczek wiec nie ma u nas pospiechu.
 
Wiem, że temat już był poruszany, jestem na kupnie łóżeczka turystycznego, bo skoro wracam do pracy, mama chciałaby mieć takie w domu, no a w ogóle to bardziej ze względów bezpieczeństwa, żeby nie spadł z łózka i takie tam, nie zależy mi na marce, może być używane, poluję na allegro, i widzę że do 100 powinnam się spokojnie zmieścić:tak:

Caro super zakupki, krzesło też musze kupić niedługo, fotelik też, i jeszcze lekka parasolka by się przydała, ile tego.....?
 
Caro_S super zakupy.
Ja tak się rozglądałam za krzesłami do karmienia , ale się zdecydować nie mogę. Bo po nowym roku jadę z powrotem do Francji i zabrała bym je ze sobą wiec musi być funkcjonale, bezpieczne, wygodne i po złożeniu małe :tak: I gdzie mi takie znaleźć ??
A fotel samochodowy to tez przez nowym rokiem kupie. Bo mój szkrabik to średniaczek wiec nie ma u nas pospiechu.


Marys a może coś takie Cię skusi FISHER PRICE KRZESEŁKO DO KARMIENIA RAINFOREST @@ (724379693) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry