reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Madzia mi się własnie takie klasyczne wózeczki podobają :-) jedo bartatina albo babyactive ballerina :-) w jedo jest fajne to, że można regulować oparcie w gondoli (przynajmniej zdjęcia w necie tak to przedstawiają) :-) no ale mój M. uważa że mają za cienkie te rurki w stelażach i nie wiem czy z nim wygram :crazy:
cena przystepna...a twoj M niech sie nie wyglupia bo czy ma grubsze czy chudsze rurki to bez znaczenia. grube rurki nie oznaczaja czegos lepszego.
Ja naczytalam sie duzo opini i nasluchalam nim kupilam ten wozek. Wszyscy co maja mowia ze to mercedes wsrod wozkow i na wiele lat. nie tak jak np chicco kolezanki co po 2 miesiacach corka sie juz do gondolki nie zmiescila a spacerowka rozwalila sie
 
reklama
3.jpg


to mój faworyt :-)

Nie patrz na innych tylko wybieraj ten który Ci się podoba , bo w końcu wybierasz nie dla kogoś tylko dla siebie i swojego maleństwa.
Dobry wybór, ja tez zdecydowałam sie na implasta , ale zastanawiam sie czy czarny w kwiaty czy czarny-biały (w koła):tak:, albo ewentualnie bezowy w kwiaty.
 
Ja do mojego synusia mam już chyba wszyskie ciuszki:tak:,:tak: kupiłam kołyske (wózeczek wiklninowy) dla wygody aby synek byl zawsze blisko mnie bo ta kolyska jest lekka i na kółeczkach:tak: laktator tez juz mam i łóżeczko dostane:tak: od przyjacółki.
Zostało mi do zakupienia wózek, butelki smoczki, pieluszki, kosmetyki i wanienka.
Zacznę resztę zakupów po nowym roku, bo nie chcę zostawiac wszystkiego na ostatnia chwilę, tym bardziej , ze cały czas byłam na podtrzymaniu ciazy przez ostre skurcze i nie wiadomo jak bedzie pod koniec ciazy.
 
Nie patrz na innych tylko wybieraj ten który Ci się podoba , bo w końcu wybierasz nie dla kogoś tylko dla siebie i swojego maleństwa.
Dobry wybór, ja tez zdecydowałam sie na implasta , ale zastanawiam sie czy czarny w kwiaty czy czarny-biały (w koła):tak:, albo ewentualnie bezowy w kwiaty.
najwazniejsze zeby dosc spora gondolke mial
 
Ja od kuzynki dostałam cały karton róznej wielkosci ciuszków - ale bajera ...mała będzie wyglądać jak księżniczka :) a po nowym roku będę musiała już sobie wyprawke zrobić -- jejku jak ten czas leci :)
 
reklama
Hej dziewczyny natknełam się na nową strone z aukcjami Nowatorski serwis aukcyjny :: Zlap-Okazje.pl Jak myślicie warto tam powalczyć i coś da się wylicytować?
Właśnie weszłam na stronę i jakoś takie biedne te aukcje. Kilka kategorii i kilka rzeczy do licytacji. Dla mnie to kiepski ten serwis, bo wyboru nie ma.
Odwiedziłam wymienioną stronkę i wydaje mi się, że przedłużanie aukcji przy każdorazowym kliknięciu licytuj to naciąganie... dodatkowo za kliknięcie licytuj się płaci. Ja się nie dam namówić ale może komuś się spodoba...
 
Do góry