reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
no i ja robie identycznie:) poluje na używane które pożniej też z checia komuś odsprzedam ;)
teraz czekam na babcie Mateuszka,za tydzień przyjeżdża z zagranicy i pierwszy raz zobaczy wnusia, juz babunia mu przysłała pare rzeczy ale teraz tez pewnie cos dostanie;)

i w ogole musze sie pochwalić moim nowym super zakupem. kupiłam od znajomej krzesełko do karmienia dla Mateuszka( wiem że to za wcześnie jeszcze ale pozniej taka okazja juz sie nie trafi a szkoda troszke pieniedzy na nowe) super stan, bo prawie jej dzieciaczek z niego nie korzystał za jedyne 100zł, a na allegro takie same używane chodzą od 150
KRZESEŁKO KWIAT DO KARMIENIA BabyOno REGULOWANE (693844802) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam właśnie takie zielone
 
A ja troche z innej beczki. Za 2 tygodnie idziemy na wesele i kupiłam sobie 2 sukienki na allegro za psie pieniądze, wiec się chwalę;-):-)
 

Załączniki

  • Sukienka1.jpg
    Sukienka1.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 50
  • Sukienka 2.jpg
    Sukienka 2.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 46
Super zakup :) Szczególnie ta pierwsza mi sie podoba :) Ja teraz poszukuję czegos na chrzciny ale na allegro to sie boje kupic, bo ja jednak musze przymierzyc.
 
reklama
i w ogole musze sie pochwalić moim nowym super zakupem. kupiłam od znajomej krzesełko do karmienia dla Mateuszka( wiem że to za wcześnie jeszcze ale pozniej taka okazja juz sie nie trafi a szkoda troszke pieniedzy na nowe) super stan, bo prawie jej dzieciaczek z niego nie korzystał za jedyne 100zł, a na allegro takie same używane chodzą od 150
KRZESEŁKO KWIAT DO KARMIENIA BabyOno REGULOWANE (693844802) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam właśnie takie zielone
super te krzesełka!
A ja troche z innej beczki. Za 2 tygodnie idziemy na wesele i kupiłam sobie 2 sukienki na allegro za psie pieniądze, wiec się chwalę;-):-)
Nooo Kochana, piękne!!! Mnie się też najbardziej ta pierwsza podoba, aczkolwiek druga bardzo sexy i elegancka;-)
 
Do góry