reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Asia śliczne obie sukieneczki:-)

A ja dzisiaj kupilam wielkie helowe serducho, przywiazałam Mateuszkowi do nóźki i mówie Wam takiej frajdy to młody juz dawno nie miał:-D:-D
 
O helu przywiązanym do nózki nie pomyślałam... :-D
U nas w katedrze był wczoraj odpust i Ania na imieniny dostała wiatraczek. Bardzo lubi patrzec jak sie kreci:-D

Sukienki bardzo ładne!
Przede mna 3 śluby :szok:(w tym jeden mój:szok:) i tez sie zastanawiam co zaloze, a raczej... w co zmieszcze swoj tlusty ... brzuch:zawstydzona/y:
 
co do krzeselka to fajne ale one tak duzo miejsca zajmuja ze szok
co do slubu to muj nie moze sie namyslec jak ja chcialam to on nie jak on chce to ja nie
 
reklama

i w ogole musze sie pochwalić moim nowym super zakupem. kupiłam od znajomej krzesełko do karmienia dla Mateuszka
KRZESEŁKO KWIAT DO KARMIENIA BabyOno REGULOWANE (693844802) - Aukcje internetowe Allegro
fajowe te krzeselka dziewczyny!

A ja troche z innej beczki. Za 2 tygodnie idziemy na wesele i kupiłam sobie 2 sukienki na allegro za psie pieniądze, wiec się chwalę;-):-)
też super, obydwie
 
Do góry