reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

agado ja mam podobnie te wózki wielofunkcyjne ciężkie cholerstwa

też kupie spacerówe

A masz już jakąś upatrzoną?

Maclareny nawet fajne, ale strasznie drogie, nie dam 1000 zł za spacerówkę:no: W uk miałam upatrzoną Lunę z Mamas&Papas ale dziś widzialam ją na żywo i zmieniłam zdanie a pozatym nie jest wiele tańsza bo kosztuje 160 fuli czyli jakies 800 zł:sorry:
 
reklama
dziewczyny mam pytanie ma moze któraś z was kostke dla malenstwa pluszową cos w stylu tej
Smyk

niby pisze ze od 6miesiecy ale duzo jest takich od 3, a moj mały juz zaraz bedzie miał 4 i tak sobie pomyslałam że moze go to zainteresuje.
chce taka sama kupic ze smyka a raczej odkupic
co myslicie?;p
 
dziewczyny mam pytanie ma moze któraś z was kostke dla malenstwa pluszową cos w stylu tej
Smyk

niby pisze ze od 6miesiecy ale duzo jest takich od 3, a moj mały juz zaraz bedzie miał 4 i tak sobie pomyslałam że moze go to zainteresuje.
chce taka sama kupic ze smyka a raczej odkupic
co myslicie?;p
Śmiało możesz kupować. :tak: Nawet jak teraz nie będzie zainteresowany, to niedługo z radochą będzie się nią bawił. U nas tak było z zawieszką, teraz to najlepsza zabawka. ;-)
 
Ta kostka jest superowa :-) Moja chrześnica ma taką samą i bardzo długo się nią bawiła. Bo ona szeleści, piszczy, ma schowki, lusterko także dla każdego coś fajnego ;-)
 
dziewczyny mam pytanie ma moze któraś z was kostke dla malenstwa pluszową cos w stylu tej
Smyk

niby pisze ze od 6miesiecy ale duzo jest takich od 3, a moj mały juz zaraz bedzie miał 4 i tak sobie pomyslałam że moze go to zainteresuje.
chce taka sama kupic ze smyka a raczej odkupic
co myslicie?;p
Ania dostała taką kostkę w prezencie. Rewelacyjna! Co prawda do samodzielnej zabawy jeszcze musimy trochę poczekać, ale jak sadzam ją sobie na kolanach i bawimy się razem, to jest zainteresowanie. Zwłaszcza elementami szeleszczącymi.

= = = = = = = = = = =
Akurat dzisiaj bawiła się nią z Tatusiem, wiec dołączam fotkę :-D
 

Załączniki

  • P7250034.jpg
    P7250034.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Gosha24 świetna ta ksiązeczka:-) Zdolniacha z Ciebie:-)

Ja za to chce kupic małemu książeczkę na łóżeczko, coś w tym stylu:
 

Załączniki

  • !BWvl)zgB2k~$(KGrHgoH-C4EjlLlzVVHBKY3h1PPCQ~~_1.jpg
    !BWvl)zgB2k~$(KGrHgoH-C4EjlLlzVVHBKY3h1PPCQ~~_1.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Do góry