reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

No i sie bede musiala rozejrzec za malusimi rozmiarami typu 50 albo mniejsze, bo pewnie wczesniaki mi sie trafia, choc niekoniecznie.

Właśnie dzisiaj byłam w C&A i widziałam body nie tylko rozmiar 50, ale nawet 44! W całości rozpinane i w fajnej cenie - 2 sztuki za 22 zł.
Takie małe rozmiary widziałam też w Cubusie i H&M.
 
reklama
Napisała Bubasek
a w ogole babeczki
powiedzcie do czego konkretnie sluzy ten pas http://allegro.pl/item465528355_nowo...troczkami.html


no dobra jest cieplutki
czujesz sie bardziej komfortowo...
ale co dalej?
nie umiem go uzyc :D


ja mam taki pas tylko gladki bez troczków i jestem bardzo zadowolona poniewaz dalej chodze w spodniach w których niestety zamka niedopinam:) zakładam go pod bluzke a na spodnie zeby zamek zasłonil, ja jestem zadowolona ładnie to wyglada i mezowi niemarudze ze musze se spodnie kupic:)
 
ja mam taki pas tylko gladki bez troczków i jestem bardzo zadowolona poniewaz dalej chodze w spodniach w których niestety zamka niedopinam:) zakładam go pod bluzke a na spodnie zeby zamek zasłonil, ja jestem zadowolona ładnie to wyglada i mezowi niemarudze ze musze se spodnie kupic:)

ahaaaaaaaaaa

no to kupuje bo mam ulubione spodnie ktore juz ciasne sie zrobily:-)
 
No, ja mam większość spodni 'biodrówek', dosyć niskich, więc dopinają się pod brzuszkiem. Ale pas się przydaje, żeby 'boczki' ogrzać. :elvis:
 
Ostatnio budzę się okropnie połamana i zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego:
Z MYŚLĄ O MAMACH I DZIECIACH. FATTY SNAKE (473381245) - Aukcje internetowe Allegro
Moje kochanie oczywiście uważa, że takie wynalazki są zupełnie niepotrzebne ;-) w przeciwieństwie do nowego cyfrowego aparatu i plazmowego telewizora (przecież trzeba potem te zdjęcia na czymś porządnym obejrzeć) :-D Ach ci faceci :-)
ja coś podobnego widziałam w sklepie. Tylko chyba troszkę twardsze było wypełnienie. I taki "rogalik" potem jest przydatny do karmienia małego. Bo se obwiniesz do okola brzucha i kładziesz na tym małego i już wygodniej :-) .

aaaa zgadza się :-D
tez praktykuje :-)


a w ogole babeczki
powiedzcie do czego konkretnie sluzy ten pas NOWOŚĆ 2008/09 PAS CIĄŻOWY REGULAR Z TROCZKAMI (465528355) - Aukcje internetowe Allegro


no dobra jest cieplutki
czujesz sie bardziej komfortowo...
ale co dalej?
nie umiem go uzyc :D
To się zakłada na ubranie. jak np. spodnie ci się nie dopinają lub masz takie głęboko wykrojone.
 
Moje wczorajsze zakupy dla mojego małego mężczyzny. :-)
bgsaiq.jpg
903cqp.jpg
2nsxims.jpg

2igkigw.jpg
27ysrcp.jpg
2z811uf.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ma_Dunia rzeczywiście ubranka cudne!!! A szczególnie to z uszkami:-D
A ja ostatnio kupiłam na allegro ogrodniczki ciążowe i po otwarciu paczki znalazłam coś jeszcze oprócz ogrodniczek:-D To pierwsza rzecz jaką mam dla maluszka, nic jeszcze nie kupowałam a tu proszę, samo przyszło, hihi
 

Załączniki

  • 05112008799.jpg
    05112008799.jpg
    649,4 KB · Wyświetleń: 35
Do góry