reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Te maleńkie ubranka są tak słodkie, że nie można się oprzeć, ja znalazłam kilka pięknych rzeczy na allegro i czekam do 14-go (wizyta u gina) ale nie wiem czy wytrzymam, przeważnie są to rzeczy które będą i dla chłopca i dla dziewczynki dobre ale są też typowo chłopięce- mąż stwierdził że syna robił tym razem :-D
 
Moje wczorajsze zakupy dla mojego małego mężczyzny. :-)
Śliczne ciuszki. Mi najbardziej się podobają ogrodniczki. zawsze miałam sentyment do takich malutkich :-)
Ja chyba się wybiorę na jakieś zakupy bo mówię i mówię ale nic nie kupuje. A tu już 15 tydzien zaraz minie. Trzeba coś pokupować dopóki ma się siły buszować po sklepach :-D
 
Ja chyba też sobie zamówie ten pas :-) przyda mi się do zasłonięcia zameczka w spodniach który się już ledwo dopina ;-) ostatnio byłam w GAP i kupiłam pare bluzeczek ciążowych :-) szkoda tylko że zbyt wielkiego wyboru to nie ma :-(

co do ciuszków dla dzidziusia to jeszcze nic nie mam a na pierwsze zakupy mam zamiar wybrać się dopiero po Świętach bo będą obniżki aż do 70% więc po co przepłacać :-D a do tego moja mama mówi żebym nie kupowała nic do póki ona nie przyjedzie bo też chce mieć radochę :-) więc czekam na bacie ;-)


 
Uff, ja w końcu mogę odetchnąć, wróciliśmy niedawno z zakupków dzidziowych.
Przez cały miniony tydzień nie odzywałam się prawie wcale bo byłam baardzo zajęta, sprzedawałam szczeniaczki moich suniek, wszystkie sprzedane.
Dzięki temu właśnie stwierdziłam że nie będę dłużej czekać i pojechaliśmy dziś na wielkie zakupy.
W sypialni czeka już wózek, przewijak, butelki, rożek, całą resztę już mam, brakuje mi tylko pościeli i kosmetyków no i pieluszek.
Super. Jestem bardzo zadowolona. Jutro postaram się wstawić foteczki.
 
Ja mam już dużo rzeczy dla synka. Po córce mamy wózek i łóżeczko. Szwagierka już obiecała pościel, wanienkę i nocniczek :))) Koleżanka zaoferowała cały wór ubranek oraz wózek (to już będzie dwa) :))) Tak to jest jak ma się starsze rodzeństwo - większość rzeczy używanych. Ale po nowym roku rzucę się na ciuszkowe szaleństwo i nakupię typowo chłopięcych ubranek :) Muszę jednak uczciwie przyznać, że ubranka dla dziewczynek są o niebo ładniejsze :)))))




<a href="Suwaczki w portalu Ślub-Wesele.pl" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
 
a to mój najważniejszy z ostatnich zakupków, mam nadzieję że się sprawdzi w użytkowaniu. Reszty rzeczy nie wstawiam, za dużo tego.
 

Załączniki

  • SI853133.JPG
    SI853133.JPG
    153,8 KB · Wyświetleń: 79
  • SI853134.JPG
    SI853134.JPG
    156,2 KB · Wyświetleń: 81
  • SI853135.JPG
    SI853135.JPG
    157,6 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry