reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

śliczny wózeczek, mam nadzieje ze sie sprawdzi z dzieckiem w srodku:)

ja wlasnie kupilam troche rzeczy co prawda to dla Juli, łozko posciel dla duzych dziewczynek i mnostwo drobiazgów ale dzieki temu dzidzius zyskał łozeczko komode i posciel i takie tam:)
teraz wyciaga posciel z misiami z szafki i mowi ze to dla dzidziusia bo ona juz duza jest:)
 
reklama
Gosiaczek odlotowa karoca - niech się dobrze prowadzi :-)

My mamy świetną terenówkę Mutsy na stelażu Urban Rider. Muszę mu zrobić mały lifting przed zimą.
 
gosiaczek1973 fajny wózek. :-)
Też zastanawiałam się nad wózkami ABC Design, model Rodeo. Jednak w tych spacerówkach siedzenie jest chyba kubełkowe i nie rozkłada się na płasko (można regulować podnóżek ale już nie oparcie). I to mnie zniechęciło... :confused: Ale może jestem w błędzie...
 
Odnośnie tych spacerówek kubełkowych to Ma Dunia masz rację nie da rady rozłożyć jej zupełnie na płasko, ale przecież nie będę niewiadomo ile czasu z dzieckiem chodziła w spacerówce, i to od 6 miesięcy najwcześniej. Poza tym miałam naście lat temu dla moich córek Maclarena również z kubełkową spacerówką i byłam bardzo zadowolona, dziewczynki również. Teraz jako nastolatki jako nieliczne w klasie mają obie proste kręgosłupy.
A w tym wózku po prostu się zakochałam, hihi.
 
Ma_Dunia o tym wózku Rodeo to ja się nasłuchałam wielu negatywnych opinii. A najczęstszą wadą było to, że ludziom pękały ramy wózka (często gęsto w trakcie spacerów), i jak przychodziło do reklamacji, bo były wielkie problemy z wymianą wózka i kończyło się na zespawaniu połamanych części .... masakra :baffled::baffled::baffled:
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. :-)
Odnośnie tych spacerówek kubełkowych to Ma Dunia masz rację nie da rady rozłożyć jej zupełnie na płasko, ale przecież nie będę niewiadomo ile czasu z dzieckiem chodziła w spacerówce, i to od 6 miesięcy najwcześniej. Poza tym miałam naście lat temu dla moich córek Maclarena również z kubełkową spacerówką i byłam bardzo zadowolona, dziewczynki również. Teraz jako nastolatki jako nieliczne w klasie mają obie proste kręgosłupy.
A w tym wózku po prostu się zakochałam, hihi.
Gosiaczek1973 wcale się nie dziwię tej „miłości“, wózek wygląda świetnie. :cool2: Ja w Rodeo też się zakochałam: trójkołowiec, zgrabny, fajne materiały, dobra cena, prawie ideał... Jednak to siedzenie kubełkowe nie do końca mnie przekonało. :sorry2: Szukam więc dalej, choć ostatni skłaniam się ku Teutonii Spirit S3...

Ma_Dunia o tym wózku Rodeo to ja się nasłuchałam wielu negatywnych opinii. A najczęstszą wadą było to, że ludziom pękały ramy wózka (często gęsto w trakcie spacerów), i jak przychodziło do reklamacji, bo były wielkie problemy z wymianą wózka i kończyło się na zespawaniu połamanych części .... masakra :baffled::baffled::baffled:
Magda19lenka – o ramach nie słyszałam, ale czytałam negatywne opinie o materiałach i piankach w tych wózkach. To też mnie zniechęciło. :-(
 
Szukam więc dalej, choć ostatni skłaniam się ku Teutonii Spirit S3...

Ma Dunia - zerknij na Quinny - ja miałam model z bardzo wygodną spacerówką, rozkładaną płasko, tylko gondolka nie za duża, ale jak Maks skończył 4 mies to przesiadł się do tej spacerówki, bo w gondoli szału dostawał, że nic nie widzi i gorąco mu było
 
Ma Dunia - zerknij na Quinny - ja miałam model z bardzo wygodną spacerówką, rozkładaną płasko, tylko gondolka nie za duża, ale jak Maks skończył 4 mies to przesiadł się do tej spacerówki, bo w gondoli szału dostawał, że nic nie widzi i gorąco mu było
Quinny Speedi SX też mam zamiar obejrzeć, może to będzie to... ;-) Gondola nie musi być wielka, będziemy jej używać pewnie 4-6 miesięcy, czyli wiosnę i lato, bez grubych ubranek i śpiworków powinna wystarczyć.

A to moje wczorajsze zakupy. :-)
2n84mqs.jpg
2rw0rx0.jpg

Muszę tylko dokupić dodatkowe powłoczki na pościel i ochraniacz, tym razem z jakimś wesołym misiowym albo królikowym motywem. :-) Myślę, że dwa komplety do kołyski wystarczą.

I jeszcze jeden zakup.
o5uvwk.jpg

Nie chcieliśmy kupować dodatkowego mebla do kąpieli i przewijania (nie cierpię zagracania mieszkania :wściekła/y:). Najpierw chciałam kupić nadstawkę na wannę z wanienką i przewijakiem, ale była za niska, a mój M musi oszczędzać plecy. Ostatecznie kupiłam to cudo, wanienka na maksymalnej wysokości 105cm, a przewijak zrobimy na pralce. ;-)
 
reklama
Kołyska jest przecudna. bardzo mi się podoba. :tak:
Rewelacyjne rozwiązanie z wanienką. Ja tez muszę coś podobnego wykombinować. Bo ja mam problemy z kręgosłupem. A po porodzie wątpię bym była w stanie kąpać malucha zgięta. Widziałam takie stojaki na wanienkę składany ale to do stawiania na ziemi i wydały mi się bardzo nie stabilne. A na taki potrójnym co pod spodem jest kilka półeczek to nie mam miejsca. Zresztą u mnie wszystko musi być ograniczone do minimum, odnośnie zajmowania powierzchni.
 
Do góry