reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Tutaj nie melodyjka tylko ten wiatraczek. Muszę w sklepie luknąć ale przeważnie zapakowane są :( Oj czepiam się...
Dziś kupiłam rajstopki na targu małemu za 6 zł, miała Gattę za 15 i wiecie co...we wtorek pojde wymienic na gatte bo sumienie mnie gryzie...niby rajtki ok ale ta gatta przynajmniej na początku miodzio mięciutka. Głupia jestem hehehe wiem ;D
 
reklama
ja mam tą druga i jest ok,kupiłam w świecie dziecka
EMilka dobrze w niej siedzi,jest lekka i wygodna
wolałabym tą pierwszą ale jeśli się nie uda kupić to kupię tą drugą ,wogóle to myślałam żeby do niej jakieś szelki kupić bo mój to straszny wiercipięta i będzie mi na bank chciał z niej wyjść
Ta allegrowa fajnie wygląda, chociaż opcji 5-7 lat raczej nie wyobrażam sobie w mieszkaniu :D. Sądząc po temperamencie Alicji to albo rozwaliłaby lustro, albo wyleciała przez okno... :D
hehehe ,rozbawiłaś mnie :)
mi też bardziej ta allegrowa odpowiada , no i ja zamierzam ją powiesić po zimie w ogródku ;)
 
Tutaj nie melodyjka tylko ten wiatraczek. Muszę w sklepie luknąć ale przeważnie zapakowane są :( Oj czepiam się...
Dziś kupiłam rajstopki na targu małemu za 6 zł, miała Gattę za 15 i wiecie co...we wtorek pojde wymienic na gatte bo sumienie mnie gryzie...niby rajtki ok ale ta gatta przynajmniej na początku miodzio mięciutka. Głupia jestem hehehe wiem ;D
ja dzis tez kupilam bez firmowe za 10 zl !! ;o ale wydaje sie dobre jak nie bedzie po domu :) a w pepco byly po 4.99 tylko nei wiem cyz juz gazetka sie skonczyla czy co ale dzis juz nie było ich :(
 
wklejam zdjęcie jak wygląda golfik na Kubie ;-) , plus reszta zakupów (zdjęcie robione komórką więc nie najlepszej jakości)

zgapiliśmy beszczelnie:zawstydzona/y: z tym że my w beżu ten komplet zakupiliśmy:-):-)

Własnie widziałam ten zestaw H&M - całkiem niezły (b.t.w. w sklepie taniej niz na allegro). Ale mi brakuje w ubrankach dla dzieci czegoś z pazurem. Np. czapka ala RASTA - nie do dostania. Wszystko tylko jakies takie różowe albo niebieskie i mdłe. Pewna za bardzo wymyślam.... :)

wiesz na allegro możesz sobie zamówić czapkę np w rasta i szaliczek

w końcu kupiliśmy fotelik i specjalnie dla Ciebie kilolek wklejam fotkę jak obiecałam

fotelik wypaśny ale moje dziecię by tą wkładkę na klanach rozniosło:tak::tak:

Daj znać jak Ci się sprawdzą! Ja tylko rajstopy z Woli , ew. Gatta (tak, tak, zbankrutowałam już), ale jak kupię tańsze lub innej firmy to albo zaraz guma się rozciągnie, pęknie, albo się strasznie mechacą i robią dziury :/

z woli są rewelacyjne a z gatty u nas nie ma:-:)-( ja dzisiaj z disney'a zakupiłam 2 szt jedna 12 zł przecena była:-)

ja kupilam wczoraj ciepla kurteczke w h&m za 60zl:) podszewka to polar, na zwnatrz nieprzemakalny material ze sniezna gwazdka z przodu, jasny niebieski i bez:)myslalam o jesieni ale mysle ze na poczatki zimy rowniez moze byc

z ust mi to wyjęłaś też miałam ją kupić no ale do bucików by nam nie pasowała te za 99 zł mi się podobały szara i brązowa no ale nam takie przejściówki nie potrzebne za to Pati się obkupiła:-):-)

Ja wycieram podłoge w pokoju .
NAm najlepiej podchodza zielone dady i Pampers sensitive.

i co nie lepi się?? bo chusteczki są nasączone jakimiś płynami oliwkami

a zapomnialam dziewczyny wam napisac ze ostatnio jak chodzilam i szukałam pasty do zebów dla Pawełka to w aptece baba dawala po 20-30 zł ;o ;o myslalam ze oszalała ;P ale w nasteonej znalazłam Ziajka od 1 ząbka za 4 zł :)

mój mąż właśnie taka przyniósł nenedent baby cena 25 :szok::szok: no ale u nas innej nie dostaniesz 4 apteki i w każdej tylko ta pasta ech:angry::angry:

Jest waszym zdaniem różnica w pampach 4 a 4+ ?

oprócz tego ze są wyższe to na pewno są bardziej chłonne
 
zgapiliśmy beszczelnie:zawstydzona/y: z tym że my w beżu ten komplet zakupiliśmy:-):-)

no widzisz ja się po ten beż też wybieram żeby było na zmianę ;-) ,ale nic się nie martw raczej się nie spotkają tak samo ubrani :-D:-D:-D
wczoraj też kupiłam rajtuzki w Cubusie i póki co tylko jedne na próbę ale jak będą ok to kupię więcej ,bo u nas teraz promocja 3za2 czyli za 2szt płacisz a bierzesz 3szt :-D to się można obłowić ;-)
 
mój mąż właśnie taka przyniósł nenedent baby cena 25 :szok::szok: no ale u nas innej nie dostaniesz 4 apteki i w każdej tylko ta pasta ech:angry::angry:
o taka zel-do-zebow-dla-dzieci_279.jpg ja widzialam w hipermarkecie taka ale Czarodziejskie cos tam dla dzieci do 2 do 6 lat wiec moze i gdzies by byla ta od 1 ząbka !!



a pampki 4+ faktycznie są wyzsze :] jak bylam u sis to miedzy 4 a 5 to roznica jest taka ze sa odrobinke szersze ale wyzsze ;]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy tesowalyscie tej firmy rajstopki na swoich maluchach? 80-86 RAJSTOPKI ANTYPOŚLIZGOWE BAWEŁNA - WZORY (1215482724) - Aukcje internetowe Allegro
http://allegro.pl/rajstopy-ze-spodniczka-80-86-yorker-nowosc-i1219686245.html
Zamierzam kupic kilka par, ale nie wiem czy sa dobrej jakosci:sorry2:
Dziunka czy moglabys poslac jeszcze raz linka na te rajstopki z gumeczkami na kolankach? Chcialabym tez takie kupic. Wybieram sie do PL za dwa tygodnie;-) wiec czas na zakupki internetowe:tak:
Wiecie ja nie wiem co mowic jak mnie pytaja co malej kupic na roczek. zabawek ona ma pelno, jedynie ubranka zawsze sie przydadza, ale znowu dziecko sie na ucieszy :baffled:
 
Do góry