reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziewczyny jakiś czas temu pisałyście o huśtawkach - jakie kupiłyście i jak się wam sprawdzają ?
Bo koniecznie też chcę jakoś kupić dla mojej nadpobudliwej panienki ;). Skłaniam się raczej ku takiej montowanej w drzwiach na pręcie rozporowym.
ja też właśnie poszukuje huśtawki no i w sumie to myślałam o takiej HIT! JEDYNA NA ALLEGRO! HUŚTAWKA 3w1 Z MELODYJKĄ (1179434213) - Aukcje internetowe Allegro

ale jeśli nie znajdę to pewnie kupię tą Baby huske Leker og babyutstyr - din lekebutikk p nett - RingoShop.no
 
reklama
Marta właśnie my z mężem trochę załujemy ze nie kupiliśmy nowego playskoola bo jakoś dziwnie głośno działa i się zastanawiamy czy tak powinno być czy to jakaś wada???? A może ja się czepiam, hm...dla jednej pewnie głosno dla drugiej normalnie...Kurczę mam zagwostkę :( Dziewczyny macie tego playskoola?
Super ze małemu się podoba. U mnie...mały gryzł piłęczki...zainteresowany na chwilę..
Wyjątkowa ja mam pampki 4 i teraz kupił mąż 4+ różnica minimalna, więc jak mąż był teraz w tesco i nakupował dużo promocyjnych pampków a nie byo 4+ wzięliśmy 4 bo nie wiele się różnią.
 
Jest waszym zdaniem różnica w pampach 4 a 4+ ?

moim zdaniem prawie żadna - kupiłam ostatnio przez pomyłkę 4+, a Alicja dopiero dobija do 9 kg i wcale nie widzę, żeby były jakieś szczególnie większe. Może troszkę wyższe są.


Ta allegrowa fajnie wygląda, chociaż opcji 5-7 lat raczej nie wyobrażam sobie w mieszkaniu :D. Sądząc po temperamencie Alicji to albo rozwaliłaby lustro, albo wyleciała przez okno... :D
 
moim zdaniem prawie żadna - kupiłam ostatnio przez pomyłkę 4+, a Alicja dopiero dobija do 9 kg i wcale nie widzę, żeby były jakieś szczególnie większe. Może troszkę wyższe są.



Ta allegrowa fajnie wygląda, chociaż opcji 5-7 lat raczej nie wyobrażam sobie w mieszkaniu :D. Sądząc po temperamencie Alicji to albo rozwaliłaby lustro, albo wyleciała przez okno... :D


ahahhahahhahahhahahhahahhaha
 
Ja widze różnice pomiedzy pampkami 4 a 4+, wlasnie sa dłuższe. Moja laleczka jest długa i np huggisy 4 siegaja jej ledwo za pupke. Dużo zależy od firmy pampków.
 
Ula wiesz nie powiem Ci czy glosno Twoja zabwka chodzi , bo kazdy ma inny próg nazwijmy to "sluchowy".
Mysle , ze oryginał dobrze powinien chodzic nie za glosno wiec moze cos sobie wkrecasz :p Moja na bank dziala jak kombajn , ale małemu to nie przeszkadza :)

Maly ma hustawke montowna na hakach w drzwiach. Wymienilismy za punkty w almie. jest sliczna , drewniana, solidna i nie do kupienia :) to się pochwaliłam :)
 
reklama
Marta właśnie my z mężem trochę załujemy ze nie kupiliśmy nowego playskoola bo jakoś dziwnie głośno działa i się zastanawiamy czy tak powinno być czy to jakaś wada???? A może ja się czepiam, hm...dla jednej pewnie głosno dla drugiej normalnie...Kurczę mam zagwostkę :( Dziewczyny macie tego playskoola?
Super ze małemu się podoba. U mnie...mały gryzł piłęczki...zainteresowany na chwilę..
Wyjątkowa ja mam pampki 4 i teraz kupił mąż 4+ różnica minimalna, więc jak mąż był teraz w tesco i nakupował dużo promocyjnych pampków a nie byo 4+ wzięliśmy 4 bo nie wiele się różnią.
Ula przy okazji jak bedziesz w jakims zabawkowym mozesz looknac ta fontanne playskool i porownac czy nowa sklepowa tez glosno chodzi albo zaklej glosnik tj Dziunka pisze:-)
 
Do góry