reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
ja kupilam u siebie na rynku tez koszule zwykle jedna szaro zółta a druga szaro zielona odpinana niecale 20 zl za szt :) a kapciochy kupilam zólte z wielkim kwiatem :) hehe

martolinka OLCIA z etgo co wiem tylko narazie kupila kombinezon wiec jak bedzie da ci znac

a co do spirytusu to patrze ze nie tylko mi brakuje jego heeheh i mysle ze setka straczy :) w sumie to mam obawy ze zle rozciencze i jeszcze bedzie za mocny moze cos sie stac wrazie czego?
na pewnonie ale ostatnio wyczytałam gdzieś informacje jak dokładnie to po rozcieńczać tylko nie pamiętam gdzie czy tu na forum czy w necie:-(
 
martolinka OLCIA z etgo co wiem tylko narazie kupila kombinezon wiec jak bedzie da ci znac

a co do spirytusu to patrze ze nie tylko mi brakuje jego heeheh i mysle ze setka straczy :) w sumie to mam obawy ze zle rozciencze i jeszcze bedzie za mocny moze cos sie stac wrazie czego?

to będę czekać na wieści od Olicy;-)

w szkole rodzenia położna kazała kupić spirytus 96 % i nie rozcieńczać i pewnie tak zrobię;-)
 
Hejka, sorki jeżeli powielę temat, ale nie dma rady przeczytać wszytskich wpisów...

Mam pytanie do Dziewczyn, które zakupiły łóżeczka turystyczne
Jaki materac do niego dokupiłyście ?????????????
Ja zastanawiam się nad 8 cm gryka pianka kokos,
Chyba taki materace nie powinien być za ciężki????? Jak sądzicie ?????
 
Hejka, sorki jeżeli powielę temat, ale nie dma rady przeczytać wszytskich wpisów...

Mam pytanie do Dziewczyn, które zakupiły łóżeczka turystyczne
Jaki materac do niego dokupiłyście ?????????????
Ja zastanawiam się nad 8 cm gryka pianka kokos,
Chyba taki materace nie powinien być za ciężki????? Jak sądzicie ?????

ja kupilam taki jak do zwykłych 8cm kokos pianka gryka
 
reklama
w mojej szkole rodzenia położna kazała kupić spirytus 96 %, odlać 1/4 i dolać wody żeby nie był mocniejszy niż 70%, mówiła że przez pierwsze doby w szpitalu one używaja 90% ale nam w żadnym wypadku już póżniej nie można tak mocnego stosować.
 
Do góry