reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Wczoraj kupiłam sobie kapcie do szpitala.Miałam kupić zwykłe ale stwierdziłam , że podczas moich męczarni jak spojrzę w dół to zrobi mi się może weselej:-D:-D:-D:-D:-D poród na wesoło czemu nie:-Doto moje towarzyszki świnki :-)
 

Załączniki

  • Kapciuszki.jpg
    Kapciuszki.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 30
Wczoraj kupiłam sobie kapcie do szpitala.Miałam kupić zwykłe ale stwierdziłam , że podczas moich męczarni jak spojrzę w dół to zrobi mi się może weselej:-D:-D:-D:-D:-D poród na wesoło czemu nie:-Doto moje towarzyszki świnki :-)
Ale fajne:-D:-D:-D, a gdzie takie dostalas? Drogie byly? No to masz zagwarantowany porod na wesolo;-):-D:-D:-D
 
ja mam podkłady i majtki jednorazowe!!!
w dzień będą nosić i jedno i drugie, wieczorami jak nie będzie gości będę się wietrzyc i leżeć na podkładach seni, które kupiłam :))))
Dziś kupiłam wózek Jedo Bartatina :)))) no i jest w pudle w samochodzie :))))
to jak go już rozpakujesz to koniecznie wstaw fotki:):):):)
Wczoraj kupiłam sobie kapcie do szpitala.Miałam kupić zwykłe ale stwierdziłam , że podczas moich męczarni jak spojrzę w dół to zrobi mi się może weselej:-D:-D:-D:-D:-D poród na wesoło czemu nie:-Doto moje towarzyszki świnki :-)
piękne:):):):) u nas takich ślicznych nie ma:(:(:(:(
KOCYK z metryczką dedykacją HAFT+ PODUSIA GRATIS (790458872) - Aukcje internetowe Allegro
podoba wam sie ? :) chyba fundne jak sie urodzi bedzie pamiatka na cale zycie :) pozniej swoim dzieciom bedzie pokazywal :)
bardzo ładny i fajnie że możesz sobie wszystko sama powybierać:):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja kupilam u siebie na rynku tez koszule zwykle jedna szaro zółta a druga szaro zielona odpinana niecale 20 zl za szt :) a kapciochy kupilam zólte z wielkim kwiatem :) hehe

martolinka OLCIA z etgo co wiem tylko narazie kupila kombinezon wiec jak bedzie da ci znac

a co do spirytusu to patrze ze nie tylko mi brakuje jego heeheh i mysle ze setka straczy :) w sumie to mam obawy ze zle rozciencze i jeszcze bedzie za mocny moze cos sie stac wrazie czego?
 
Do góry