reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
odnośnie tematu;-) to nasze kotki
 

Załączniki

  • martusia i mireczek 013.jpg
    martusia i mireczek 013.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 30
AZA to pozniej przejdziemy na forum o kotkach.. hi..hi..

Jestem za...:tak: Póki co to moge tylko jeszcze o szynszylkach porozmawiać ale w przyszłości będę mogła równiez porozmawiać o rybkach bo juz tez sie doczekać nie mogę akwarium... Niestety brak wykończenia salonu wciaz koliduje z nabyciem rybek... :-( Ale powoli, powoli dorobimy się małego zoo :-)
 
Tak poza tym to zaraz nas ktos pogoni z tymi zwierzakimi choć to tez jakiś zakup prawda??? No i w sumie zarówno dla mamy jak i przyszlościowo dla dzidziusia ;-)
 
Tak poza tym to zaraz nas ktos pogoni z tymi zwierzakimi choć to tez jakiś zakup prawda??? No i w sumie zarówno dla mamy jak i przyszlościowo dla dzidziusia ;-)
:-D:-D:-D no tak... heh
jeśli to zakup to się nie ma co obawiać;-);-);-);-) hiiii
sama za chęcią bym mojego wstawiła....:-p ale to już zaku z przed kilku miesięcy :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Wczoraj kupiłam sobie kapcie do szpitala.Miałam kupić zwykłe ale stwierdziłam , że podczas moich męczarni jak spojrzę w dół to zrobi mi się może weselej:-D:-D:-D:-D:-D poród na wesoło czemu nie:-Doto moje towarzyszki świnki :-)

jeśli nie zdejmiesz ich przez cały czas, to będą też pierwszą rzeczą, jaką po tej stronie brzucha zobaczy Twoje dziecko :-D:-D:-D
 
reklama
Koleżanka... My tu żalujemy, że teraz chyba nie czas na kotka a tu prosze... co to za podjudzanie :-p Śliczne te Twoje kociaki... Ehhh...Ja tez chcę!!!

Martolinka no sliczne te twoje tygryski... my tu sie powstrzymujemy od nabycia kotkow, staramy sie rozsadnie myslec a ty tutaj wklejasz nam takie pieszczochy...:-D Ja tez chce...

przeczytałam kotkom co tam e-ciotki naskrobały a one się dumnie naprężyły i dalej poszły spać;-)
 
Do góry