reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Aza, a jak z przecenami? Jakoś o tej porze robili wyprzedaże, teraz nic nie słychać??
Ja też ostatnio poszalałam, trochę ciuszków w dobrych cenach, kocyk i ręcznik z kapturkiem (uszki + ogonek:). Sporo już tego:-)


 
Aza, a jak z przecenami? Jakoś o tej porze robili wyprzedaże, teraz nic nie słychać??
Ja też ostatnio poszalałam, trochę ciuszków w dobrych cenach, kocyk i ręcznik z kapturkiem (uszki + ogonek:). Sporo już tego:-)



Były wyprzedaże, pełno ludzi... Jednak musiałabyś sama zobaczyć bo pewnie w każdym sklepie inne wyprzedaże.
 
Jak ostatnio Ikea krzyczała o wyprzedażach, to myślałam, że ze śmiechu padnę:-) Na zasadzie wszystko od 1,99, ale za 1,99 jest tylko jeden artykuł i to tak badziewny, że jakby mi ktoś dopłacił to bym nie wzięła:tak:


 
ja na szczescie mam juz wszystko pokupowane ;-) ostatnio zakupilismy fotelik samochodowy zeby nam do wozka pasowal ale uzywany za to po wypraniu wyglada jak nowy:tak: teraz licytuje pare drobiazgow na ebay a tak dla malej brakuje mi tylko chyba termometru i pokrowca na materac do lozeczka ale to musze kupic nowe :-) teraz musze pomyslec o sobie i za tydzien po wyplacie kupie sobie pare rzeczy do szpitala i zaczynam szykowac sobie torbe na porod:blink:
 
Co do zakupow to ja zaczelam szalec od tygodnia,kiedy to dowiedzialm sie jaka bedzie plec.Gorzej jak lekarz sie pomylil,ale raczej watpie...powiedzial ze na 100% chlopiec.
Czesc ubranek udalo mi sie kupic na wyprzedazy z czego bylam bardzo zadowolona.Brakuje mi jeszcze poscieli,materaca i wozka i z tym mam najwiekszy problem...ciagle sie zastanawiam jaki bo przeciez mam coreczke,ktora jeszcze bedzie zbyt mala zeby spacerowac na nozkach.Musze kupic dwuosobowy,ale zaden mi sie nie podoba.Wozek po Laurze odpada bo jest rozowo-szary.Musze cos z tym zrobic!!!
 
Co do zakupow to ja zaczelam szalec od tygodnia,kiedy to dowiedzialm sie jaka bedzie plec.Gorzej jak lekarz sie pomylil,ale raczej watpie...powiedzial ze na 100% chlopiec.
Czesc ubranek udalo mi sie kupic na wyprzedazy z czego bylam bardzo zadowolona.Brakuje mi jeszcze poscieli,materaca i wozka i z tym mam najwiekszy problem...ciagle sie zastanawiam jaki bo przeciez mam coreczke,ktora jeszcze bedzie zbyt mala zeby spacerowac na nozkach.Musze kupic dwuosobowy,ale zaden mi sie nie podoba.Wozek po Laurze odpada bo jest rozowo-szary.Musze cos z tym zrobic!!!
ja zdecydowałam sie na taki. http://www.allegro.pl/item715335067_graco_stadium_duo_kolekcja_2009_gwar_pl_promocja.htmlOglądałam w sklepie (oczywiście w sklepie był sporo droższy) i poza koszem do któórego nie bardzo jest jak sie dostać gdy małe dziecko lezy to jest najlepszy ze wszystkich które oglądałam. Najpierw chciałam taki *A*WÓZEK GRACO QUATTRO DUO KOL 2009 (711069026) - Aukcje internetowe Allegro ale okazalosię, ze ma sporo wad: ciężko go podnieśc pod krawężnik, przednie siedzonko jest bardzo malutkie, więc zimą w kominezonie dziecku będzie za ciasno, a tylne mimo zepewnień w opisach wózka nie rozkłąda sie całkiem na płasko, a w doodatku nie można całkiem odpiąć tacki prz tylnym siedzeniu i moze to trochę utrudniać sprawę przy niemowłaku taka tacka.
 
cena z kosmosu:szok::szok::szok::szok: ale wszystko co dla dzieci jest strasznie dorgie a przeciez te mebelkki calkiem normalnie wygladaja i tylko maja tego hipcia na komodie i szafie

No cały kpl to niezle koszta. Samo lozeczko tez jest drozsze, tylko dlatego ze ma hipcia naklejonego. Na szczescie calosci nie bedziemy kupowac, bo na razie mamy jeden pokoj i bedzie tylko łóżeczko.
 
reklama
Do góry