reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Justi zapłaciłam w opcji kup teraz 40 zł, a jak chcialam licytowac nowy taki jak twoj to cena dochodzila nawet do 60 zł wiec odpuscilam.
Moim zdaniem ten twoj ladnijszy tylko ten link co dalas ma fotkę strasznie ciemną.
AAA z tym 11 zł nie przesadzilas czasem ? :-D
A zobacz jak na innej fotce ten sam kombinezon jak twoj wygląda.
Daj znać jak wygląda- jak przyjdzie do Ciebie.
 

Załączniki

  • 704925578.jpg
    704925578.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
katarzyna1983 byłabym wdzięczna za sprawdzenie rozmiaru :)

gawit ja myślę że to wózka się nada, to przecież welurowy koc, a takie koce są ciepłe. A poza tym dziecko w kombinezonie, pod kocem i ochronką na gondolę na pewno nie zmarznie ;-) (tak myślę :sorry2::-D)

klaudzia heh ja chyba skuszę się na ten pomaranczowy, bo i M się ten podoba, ale zielony tez fajny, bo zebra słodka :)

Olica ten Twój kombinezon super - i kolor i w ogóle ! :-) ale te z baby code tez ładne :tak:
 
Justi zapłaciłam w opcji kup teraz 40 zł, a jak chcialam licytowac nowy taki jak twoj to cena dochodzila nawet do 60 zł wiec odpuscilam.
Moim zdaniem ten twoj ladnijszy tylko ten link co dalas ma fotkę strasznie ciemną.
AAA z tym 11 zł nie przesadzilas czasem ? :-D
A zobacz jak na innej fotce ten sam kombinezon jak twoj wygląda.
Daj znać jak wygląda- jak przyjdzie do Ciebie.

:))) z tym tanio?drogo? to żartowałam :))) hehe oczywiście, że tanio, tak sobie zaczęłam licytować i zapomniałam, byłam pewna, że ktoś mnie przebije, a tu patrzę mail, że wygrałam :))))
pewnie jak przyjdzie to zrobię dokładne zdjęcie :))))
W podsumowaniu w tym tygodniu ma przyjść do mnie z allegro:
1. poducha do spania
2. książka "gotowe w 30 minut"
3. kombinezon.

chyba starczy, nie? :)))))
 
a ja wybrałam dzisiaj pościel dla Helenki
Feretti SESTETTO premium pościel 6 czesc Wys 0zł (711176791) - Aukcje internetowe Allegro
z tą z papugą (w rzeczywistości wygląda ładniej taki piękny turkus) z tym że mniej rozbudowany zestaw i w sklepie bo jest taniej niż na allegro z wypełnieniem ok 200 zł ale Zuzia taką ma więc W stwierdził że i kolejna córa też dostanie
pościel na zmianę kupię w IKEI są niedrogie a też ładne i dobrze się sprawdzają
 
no ja juz tez prawie wsyztsko mam brakuje tylko łóżeczka materaca wanienki i kilku pierdółek jak sól fizjologiczna spirytus do pępka no i chyba tyle:)
mam tez piżamki nowe do szpitala i kapciuchy tylko podkłady poporodowe i tez wszystko mam :) jestem o wiele spokojniejsza :)
 
reklama
a ja wybrałam dzisiaj pościel dla Helenki
Feretti SESTETTO premium pościel 6 czesc Wys 0zł (711176791) - Aukcje internetowe Allegro
z tą z papugą (w rzeczywistości wygląda ładniej taki piękny turkus) z tym że mniej rozbudowany zestaw i w sklepie bo jest taniej niż na allegro z wypełnieniem ok 200 zł ale Zuzia taką ma więc W stwierdził że i kolejna córa też dostanie
pościel na zmianę kupię w IKEI są niedrogie a też ładne i dobrze się sprawdzają
sliczna ta pościel

no ja juz tez prawie wsyztsko mam brakuje tylko łóżeczka materaca wanienki i kilku pierdółek jak sól fizjologiczna spirytus do pępka no i chyba tyle:)
mam tez piżamki nowe do szpitala i kapciuchy tylko podkłady poporodowe i tez wszystko mam :) jestem o wiele spokojniejsza :)
a no właśnie ja sie cąły czas zastanawiam nad koszulami. Mam 5 koszul takich rozpinnanych. Kupiłam przed pierwszym porodem i uzywam je od tamtej pory cały czas. nei sa bardzo zniszczone no ale trochę zmechacone widać że uzywane dość intensywnie. I sama nie wiem. Trochę wstyd takie koszule do szpitala brać, no ale skoro mam już 5 to po co mi kolejne?
 
Do góry