reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła albo wcześniej używała kocyków/pledów welurowych z Drewexu? Wydaje mi się że któraś z Koleżanek o tym pisała :) Chodzi mi o to jakie te pledy są jakościowo, jak się prezentują i sprawują na żywo? Będę wdzięczna za odpowiedź :-)

Pozdrówki!

mamy kocyk z Drewexu walurowy i jestesmy na razie zadowoleni... Jakosciowo mi odpowiada :)
 
reklama
katarzyna1983 heh dzięki za odpowiedź :) Juz zapomniałam że zadawałam to pytanie :-) a który kolor wybraliście i jaki rozmiar? Zastanawiam się czy wziąć ten 70/100 czy 100/135. Ale chyba zdecyduję się jednak na ten mniejszy, i do wózka się przyda i potem do przykrywania podczas snu mozna uzywać :) Mnie się podoba ten pomarańczowy z małpką lub pistacjowy z zebrą :-)

DREWEX PLED, KOCYK WELUROWY 70-100CM 8 WZORÓW !!! (700832982) - Aukcje internetowe Allegro
 
katarzyna1983 heh dzięki za odpowiedź :) Juz zapomniałam że zadawałam to pytanie :-) a który kolor wybraliście i jaki rozmiar? Zastanawiam się czy wziąć ten 70/100 czy 100/135. Ale chyba zdecyduję się jednak na ten mniejszy, i do wózka się przyda i potem do przykrywania podczas snu mozna uzywać :) Mnie się podoba ten pomarańczowy z małpką lub pistacjowy z zebrą :-)

DREWEX PLED, KOCYK WELUROWY 70-100CM 8 WZORÓW !!! (700832982) - Aukcje internetowe Allegro
wymiary moge na jutro sprawdzic :) wiem ze mamy zielony :) do wozka bedzie pasowac :) a jaki wzorek mamy tez nie pamietam... wiem ze okrycie kapielowe mamy z helikopterkiem i b dobre jakosciowo jest :) :tak:
 
Gawit w kazdym wiekszym TESCO w Anglii powinny byc ;-) Naprawde sie oplaca :) Kosztuje dokladnie 26,60. Sprawdzalam teraz na allegro w Polsce i tam kosztuja ponad 300zl jezeli sie nie myle.
zgadza się! w Polsce taki zestaw kosztuje bardzo dużo :( dlatego poproszę szwagierkę , żeby popatrzyła w tesco, chociaż ona teraz na tydzień na Kretę poleciała, więc mam nadzieję, że jak wróci to jeszcze będzie promocja!

po drugie kupujecie szaliczek i rekawiczki? bo w niektorych kombinezonach lapki sa odkryte :(
o szaliczku nie myślałam, a mój kombinezon ma rękawiczki, więc ten zakup mi odpada :)

katarzyna1983 heh dzięki za odpowiedź :) Juz zapomniałam że zadawałam to pytanie :-) a który kolor wybraliście i jaki rozmiar? Zastanawiam się czy wziąć ten 70/100 czy 100/135. Ale chyba zdecyduję się jednak na ten mniejszy, i do wózka się przyda i potem do przykrywania podczas snu mozna uzywać :) Mnie się podoba ten pomarańczowy z małpką lub pistacjowy z zebrą :-)

DREWEX PLED, KOCYK WELUROWY 70-100CM 8 WZORÓW !!! (700832982) - Aukcje internetowe Allegro

super te kocyki :) też mi się bardzo podoba pomarańczowy! i mówicie, że na zimę do wózka się nada?
 
po drugie kupujecie szaliczek i rekawiczki? bo w niektorych kombinezonach lapki sa odkryte :(
rekawiczki jak najbardziej ale szaliczek nie jest potrzebny. Taki maluch praktycznie "nie ma szyi" jak się zapnie pod szyjkę malucha to nic mu już nie nawieje no i ciężko by było go ubrac w szaliczek
 
katarzyna1983 heh dzięki za odpowiedź :) Juz zapomniałam że zadawałam to pytanie :-) a który kolor wybraliście i jaki rozmiar? Zastanawiam się czy wziąć ten 70/100 czy 100/135. Ale chyba zdecyduję się jednak na ten mniejszy, i do wózka się przyda i potem do przykrywania podczas snu mozna uzywać :) Mnie się podoba ten pomarańczowy z małpką lub pistacjowy z zebrą :-)

DREWEX PLED, KOCYK WELUROWY 70-100CM 8 WZORÓW !!! (700832982) - Aukcje internetowe Allegro

Sliczne te kocyki, kurde chyba sobie zakupie taki i poprosze wujka zeby mi przywiozl z Polski. Te 2 kolorki tez mi sie bardzoooo podobaja. Ja tez bym sie zdecydowala na ten mniejszy, Jak kupilam wypelniacz do poscielki do lozeczka to wydawal mi sie ogromny a on byl 70/100 wiec mysle ze wystarczy w zupelnosci :-)

zgadza się! w Polsce taki zestaw kosztuje bardzo dużo :( dlatego poproszę szwagierkę , żeby popatrzyła w tesco, chociaż ona teraz na tydzień na Kretę poleciała, więc mam nadzieję, że jak wróci to jeszcze będzie promocja!

super te kocyki :) też mi się bardzo podoba pomarańczowy! i mówicie, że na zimę do wózka się nada?

Gawit mysle ze za tydzien promocja jeszcze bedzie, tylko czy beda miec jeszcze na sprzedarz to nie wiem, wrazie czego niech zapytaja w obsludze klienta w ktorym tesco w poblizu maja, mysle ze napewno im sprawdza a tesco praktycznie w kazdym miescie jest ;-) a jak nie to te promocje sa praktycznie co chwile, wiec jak nie uda sie im teraz to za miesiac pewnie znowu beda miec. a wrazie czego na ebayu tez sa. Jak cos to moge wtedy poszukac Ci linki i poslac to poslesz pozniej szwagierce i na to samo wyjdzie ;-)
 
Justi mysle, że super !!!
Już któras z nas wygrała taki tylko, że chyba zielony, a może i żołty.
Ja też mialam go kupić, tyle że nowy, ale za dużo chcieli :)
Dlatego kupiłam inny używany czerwony.
 

Załączniki

  • thumbnails.jpg
    thumbnails.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Do góry