reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a ja za godzine licytuje na ebay torbe do spania dla malej nie wiem jak to sie w polsce nazywa tu to bardzo popularne ;-) moze mi sie uda wygrac a na prawde warto bo nowa i super firmy
0-6 Months Girls 2.5 Tog Grobag on eBay (end time 12-Aug-09 11:31:24 BST)
(...)
Tutaj to raczej jako śpiwore dla dziecka. Widziałam takie cos w tesco, cheeroke, za jakies 60zł, ale dokładnie nie pamietam. Ostatnio było przecenione o połowe, ale nie kupowałam tego bo wydaje mi sie że skoro bede miec posciel, to po co mi spiwor?
Ale fajne to :)
 
reklama
a ja za godzine licytuje na ebay torbe do spania dla malej nie wiem jak to sie w polsce nazywa tu to bardzo popularne ;-) moze mi sie uda wygrac a na prawde warto bo nowa i super firmy
0-6 Months Girls 2.5 Tog Grobag on eBay (end time 12-Aug-09 11:31:24 BST)
(...)
Tutaj to raczej jako śpiwore dla dziecka. Widziałam takie cos w tesco, cheeroke, za jakies 60zł, ale dokładnie nie pamietam. Ostatnio było przecenione o połowe,
o naprawdę? a dawno to było?
 
Tutaj to raczej jako śpiwore dla dziecka. Widziałam takie cos w tesco, cheeroke, za jakies 60zł, ale dokładnie nie pamietam. Ostatnio było przecenione o połowe, ale nie kupowałam tego bo wydaje mi sie że skoro bede miec posciel, to po co mi spiwor?
Ale fajne to :)
ja nie mam poscieli mam kocyki i rozek z polski i chce jeszcze taki spiworki kupic mam zestaw koldre i ochronke do lozeczka ale na koldrach wszedzie pisze ze sa od 12 miesiaca :baffled:zalecaja dla noworodkow takie torby zeby sie dziecko nie podusilo i nie rozkopalo takie posciele to raczej dla wiekszych dzieci tylko widzialam:sorry2:
 
o naprawdę? a dawno to było?

Śpiworki są faktycznie ładne i tanie w Tesco - chyba 53 zł, i w Smyku jest podobna cena.

ja nie mam poscieli mam kocyki i rozek z polski i chce jeszcze taki spiworki kupic mam zestaw koldre i ochronke do lozeczka ale na koldrach wszedzie pisze ze sa od 12 miesiaca :baffled:zalecaja dla noworodkow takie torby zeby sie dziecko nie podusilo i nie rozkopalo takie posciele to raczej dla wiekszych dzieci tylko widzialam:sorry2:

Ja chyba nawet z rożka zrezygnuje i tylko przy śpiworku zostanę - kiedys dzieci w rożkach do domu sie zabierało a teraz tylko w kombinezonach bo inaczej w foteliku się nie zapnie.
 
Ostatnia edycja:
ja przez pierwszy miesiąc kłaść spac będę w rożku a potem w śpiworku. Ale najmniejszy mam na 68 i zastanawiam się czy nie kupić mniejszego
 
reklama
Ja właśnie też ew. nad otulaczem myślałam bo po pierwsze jest cieńszy, a po drugie dziecko nie rozkopuje się tak jak z rożka. Ale pogadam jeszcze z moją położną i się zapytam czy jest taka potrzeba.
Podobno dziecko jak wychodzi z brzucha to lubi być jakby ściśnięte, jak w macicy. Wtedy czuje się bezpieczne. Fakt faktem nie wiem jak to jeszcze jest, ale podoba mi się to rozwiązanie :))))
Jutro mam pierwsze zajęcia na szkole rodzenia, dobry pomysł - zapytam położnej!
 
Do góry