reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów





ja kupiłam dziś 8 par body dla mojego małego w Realu (w Koronie we Wrocławiu) za 1,99, bawełniane,
usmiech.gif

Madziek byłam w Koronie w niedzielę i widziałam jak babki buszowały w tym koszu :-)
 
reklama
Dokładnie te co wkleiłaś link tylko chce je jeszcze na żywo zobaczyć w jakims sklepie bo zawsze musze dotknąć i sprawdzić jakość - tak było z wózkiem, który w necie był super i miał idealne parametry ale jego wykonanie i wnętrze okazało się totalnie nieprzyjazne dziecku.
 
Hehe, to chyba wszystkie będziemy miały właśnie ten śpiworek :) Ja specjalnie go wybrałam, bo zamierzam kupić komplet pościeli z tej firmy. Pościele do wózka też mają :D
 
a ja musze sie pochwalic ze juz chyba wszystko mam dla corci ostatnio zrobilam liste rzeczy jakie juz mamy i wyszly 4 stony A4!!!!:-D a i koszt tych rzeczy jest przerazajacy:szok: musimy tylko kupic nieprzemakalny pokrowiec na materac,fotelik maxi-cosi i pieluszki:-p troche sie pospieszylam i co ja teraz bede kupowac..? musze co chwile ogladac co mam bo za kazdym razem jak widze jakis slodki ciuszek to musze go kupic a tak wiem ze juz wiecej nie potrzebuje juz sie szafa nie zamyka!!!!:-)
 
weri to super :tak:
ja coś nie mogę się mocniej zmobilizować troszkę przez mojego męża
nic się nie interesuje czy coś potrzeba czy nie
ciągle mu się wydaje że tyle czasu jeszcze zostało
On zawsze robi wszystko na ostatni gwizdek :baffled:
to co obecnie mamy to poprostu mam wymarudzone i już mnie to wkurzyło:angry:

nie wiem jak jest u Was czy wszystko same kupujecie? czy jednak raczej wspólnie
chodzi mi o większe zakupy bo wiadomo że mogę sama kupić termometr do wanienki
ale ja sama na zakupy nie mogę jechać mam zakaz wsiadania za kółko i noszenia

troszkę rano o to u nas zagrzmiało:dry:

tym bardziej że dopiero co leżałam plackiem i nie wiem jak długo będę w obecnej formie boję się że mnie znowu położy i co wtedy
już raz ominęły mnie wszystkie zakupy i potem musiałam cieszyć się z tego co było
mimo że nie zawsze byłam zadowolona


to sobie ponarzekałam :blink:
no więc dzisiaj robię listę co mam co potrzebuję i jutro jedziemy na zakupy
 
reklama
Do góry