reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

A ja właśnie zamówiłam piłkę do ćwiczeń i już się nie moge doczekać bo jak ćwiczę na krześle to moje 4litery strasznie sa obolałe ;-) Na początku wydawała mi się zbędna ale znalazłam niedrogo na allegro z pompką, i w szkole rodzenia mówią, że później świetnie słuszy też dzieciaczkowi do ćwiczeń :-)
 
reklama
A ja właśnie zamówiłam piłkę do ćwiczeń i już się nie moge doczekać bo jak ćwiczę na krześle to moje 4litery strasznie sa obolałe ;-) Na początku wydawała mi się zbędna ale znalazłam niedrogo na allegro z pompką, i w szkole rodzenia mówią, że później świetnie słuszy też dzieciaczkowi do ćwiczeń :-)
a co to za piłka?
 
PILKA GYM BALL FITNESS PILATES 65 CM + POMPKA S06 (695883945) - Aukcje internetowe Allegro

Można ja wykorzystywać do ćwiczeń przed i po ciąży i tak jak pisałam też maluszek może na niej ćwiczyć. Myślałam, że kosztuje przynajmniej 100 zł ale w sumie zapłaciłam 41.9 zł. Ćwiczę na niej w szkole rodzenia i jest super - takie same sa na większości porodówek i można a nawet nalezy na nich ćwiczyć w pierwszej fazie porodu.
 
też myślałam o tej piłce, ale znam swój zapał i wiem że nie będzie mi się chciało ćwiczyć :)) zrobiłam parę fotek ciuszków :)) wszystko śliczne ale jeśli będę miała dziewczynkę bo dla chłopca się nie nadaje za bardzo. Z resztą same oceńcie.
 

Załączniki

  • DSCN1293.jpg
    DSCN1293.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCN1295.jpg
    DSCN1295.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN1296.jpg
    DSCN1296.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCN1297.jpg
    DSCN1297.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 20
  • DSCN1298.jpg
    DSCN1298.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCN1299.jpg
    DSCN1299.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCN1300.jpg
    DSCN1300.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 25
To pierwsze i ostatnie może rzeczywiscie bardziej dziewczęce, ale reszta wydaje mi się i dla chłopca odpowiednia - nie ma co przesadzać, jak coś jest jasno różowe to nic się nie stanie jak chłopca się w to ubierze.

A co do piłki, to ja ćwiczę, więc wiem, że mi sie przyda - a jak juz nie będzie potrzebna to spuszcza się powietrze i do szafy. Zresztą jak bedzie stała na srodku pokoju to bedzie mi przypominać o cwiczeniach, które nawet przed telewizorem mozna robić :-)
 
też myślałam o tej piłce, ale znam swój zapał i wiem że nie będzie mi się chciało ćwiczyć :)) zrobiłam parę fotek ciuszków :)) wszystko śliczne ale jeśli będę miała dziewczynkę bo dla chłopca się nie nadaje za bardzo. Z resztą same oceńcie.

Myślę, że spokojnie można ubrac nawet chłopca w te ciuszki.
 
Ladne ciuszki i mysle tak samo, moze oprocz tej sukieneczki chlopca spokojnie mozna w spioszki ubrac chociaz po domku albo na noc do spania. Przynajmniej sie nie zmarnuje :) :-)

Riolcia fajna ta pilka, a nie wiesz czy sa jakies stronki z cwiczeniami na niej bo ty pewnie pamietasz je ze szkoly rodzenia a ja kupujac taka pilke jedyne co to moglabym na niej usiasc hehe ;-)
 
Riolcia fajna ta pilka, a nie wiesz czy sa jakies stronki z cwiczeniami na niej bo ty pewnie pamietasz je ze szkoly rodzenia a ja kupujac taka pilke jedyne co to moglabym na niej usiasc hehe ;-)

Tu sa przykładowe ale poszukaj jeszcze w necie bo nie wszystkie sa mi znane. Aktualności, KLUBBEN - Aqua aerobic, ArmaSport, Gymstick, Ledraplastic, Torby, Odżywki, Odzież, gadżety, Reebok Fitness, GAIAM, GYMSTICK, KLUBBEN, MAXIM, MED-TRONIK, NMC, REEBOK
Na pewno to co pisza na początku jest nie dobre tzn. absolutnie nie należy podskakiwać. Inne dobre to robienie ósemek biodrami, ćwiczenie mięsni kegla, napinanie pośladów i ud.
 
reklama
PILKA GYM BALL FITNESS PILATES 65 CM + POMPKA S06 (695883945) - Aukcje internetowe Allegro

Można ja wykorzystywać do ćwiczeń przed i po ciąży i tak jak pisałam też maluszek może na niej ćwiczyć. Myślałam, że kosztuje przynajmniej 100 zł ale w sumie zapłaciłam 41.9 zł. Ćwiczę na niej w szkole rodzenia i jest super - takie same sa na większości porodówek i można a nawet nalezy na nich ćwiczyć w pierwszej fazie porodu.
też mam taka piłkę. Niestety nie mam zapalu do ćwiczeń. :dry:
 
Do góry