reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

A jutro jadę z mężem do Warszawy na wielkie zakupy :-) Wózka pewnie jeszcze nie kupimy, ale mam nadzieję, ze wybierzemy chociaż. Ale łóżeczko mozę jjuż się uda, ajak nie to kupię na allegro zaraz po powrocie do domu :-) materacyki dla obu chlopaków, prrześcieradełka, troszkę ciuszków i drobiazgów.
A dzisiaj ponieważ rano spędziłam pół dnia na mieście (poszłam jeszcze raz zrobić glukozę. Tym razem 75, a więc 2 godziny cczekania) i wreszcie byłam sama, bez marudzącego w sklapach malucha kupiłam trochę drobiazgów dla siebie do spzitala i po porodzie. Kupiłam kosmetyki do szpitala (takie małe, zeby dużo miejsca nie zajmowały) podpaski, podkłady itp.
 
reklama
A jutro jadę z mężem do Warszawy na wielkie zakupy :-)

To pewno masz już upatrzone miejsca ale polecam Wam sklep Eurobaby na ul. Puławskiej 430 (między Wyścigami a Auchan w Piasecznie). Są o tyle fajni, że tam w jednym miejscu jest wszystko - wózki, mebelki, ciuszki, foteliki, kosmetyki dla mamy i dziecka itp. Podobny wybór jest w Świecie Dziecka np. w Jupiter Centrum ale tam jest dużo drożej.
 
To pewno masz już upatrzone miejsca ale polecam Wam sklep Eurobaby na ul. Puławskiej 430 (między Wyścigami a Auchan w Piasecznie). Są o tyle fajni, że tam w jednym miejscu jest wszystko - wózki, mebelki, ciuszki, foteliki, kosmetyki dla mamy i dziecka itp. Podobny wybór jest w Świecie Dziecka np. w Jupiter Centrum ale tam jest dużo drożej.
Myslałam wlasnie o Świecie Dziecka i Smyku. Słyszałam tez że na al. Solidarnosci jest kilka sklepów z wózkami. Niestety więcej nie znam. Możesz mi moze coś zaproponować?
niestety do Eurobaby mam za daleko, bo nie mam samochodu, musze dojechac do Warszawy pociagiem, więc własciwie tylko Centrum wchodzi w grę, ewentualnie coś niedaleko centrum.
 




ja kupiłam dziś 8 par body dla mojego małego w Realu (w Koronie we Wrocławiu) za 1,99, bawełniane, ładne w promocji, ale trzeba było mocno w koszu kopać i przebierać, żeby coś fajnego znaleźć
oczko.gif
a takie body to pod pajacyki zimą będę zakładać, zawsze to wygodnie w kroku rozpiąć i nic się nie podwija, plecki nie marzną
usmiech.gif
 
Myslałam wlasnie o Świecie Dziecka i Smyku. Słyszałam tez że na al. Solidarnosci jest kilka sklepów z wózkami. Niestety więcej nie znam. Możesz mi moze coś zaproponować?
niestety do Eurobaby mam za daleko, bo nie mam samochodu, musze dojechac do Warszawy pociagiem, więc własciwie tylko Centrum wchodzi w grę, ewentualnie coś niedaleko centrum.

Faktycznie na Solidarności sa dwa duże sklepu z wózkami ale ja byłam tylko w tym bliżej Pl. Bankowego - duzy wybór, gorsza obsługa, a ceny w Warszawie sa raczej wszedzie takie same (chyba, że gdzies trafisz na jakąś promocję). Ostatnio pisałam, że co do ciuszków to teraz jest duża wyprzedaż w Motherecare ale ja ten skelep najczęściej odwiedzam w C.H. Reduta bo tam jest mało ludzi i wolnie wyprzedają sie towary w przeceny. Tam jest też H&M i Kaap Ahl gdzie tez sa fajne kolekcje dla dzieci i 5-10-15 ale tam nie było ostatnio nic ciekawego. To samo dotyczy sklepów w Blue City, który jest na przeciwko Reduty, ale tam jest w sumie tylko Smyk, C&A i Cubus.
W Świecie Dziecka jest duży wybór ubranek tylko, że sa raczej drogie, ale jak macie jeździć komunikacją miejską to może nie ma sensu tak się tłuc po Warszawie - wybór nalezy do was. Jak kiedyś byś chciała to moge z tobą pojezdzic za ciuszkami - napisz mi prywatna wiadomość to może sie umówimy.
 
No właśnie tez za bardzo nie możemy po całej Warszawie wędrować, bo w domu będzie na nas czekal synek. Slyszałam, ze Mothercare jest tez w alejach, ale nie wiem w którym miejscu. A przde wszystkim zależy nam na pooglądaniu wózków i łóżeczek. Głownie oglądaniu, bo pewnie jak już przetestujemy wózek to będziemy szukać tanszy w internecie.
 
No właśnie tez za bardzo nie możemy po całej Warszawie wędrować, bo w domu będzie na nas czekal synek. Slyszałam, ze Mothercare jest tez w alejach, ale nie wiem w którym miejscu. A przde wszystkim zależy nam na pooglądaniu wózków i łóżeczek. Głownie oglądaniu, bo pewnie jak już przetestujemy wózek to będziemy szukać tanszy w internecie.
To koniecznie podjedzcie do Świata dziecka w Centrum Jupiter na Towarowej - blisko centrum. Tam jest duży wybór wózków, można spokojnie przetestować.
 
Dziewczyny, czy taki spiworek dla dziecka jest przydatny? One sa sliczne, ale wydaja mi sie jakies takie sztywne i nie wiem czy to sie w ogole przydaje..
 
reklama
Tu sa przykładowe ale poszukaj jeszcze w necie bo nie wszystkie sa mi znane. Aktualności, KLUBBEN - Aqua aerobic, ArmaSport, Gymstick, Ledraplastic, Torby, Odżywki, Odzież, gadżety, Reebok Fitness, GAIAM, GYMSTICK, KLUBBEN, MAXIM, MED-TRONIK, NMC, REEBOK
Na pewno to co pisza na początku jest nie dobre tzn. absolutnie nie należy podskakiwać. Inne dobre to robienie ósemek biodrami, ćwiczenie mięsni kegla, napinanie pośladów i ud.

Dziekuje, chyba sie zaopatrze w taka pilke i moze zmusze sie wkoncu do jakis cwiczen. ;-)

też mam taka piłkę. Niestety nie mam zapalu do ćwiczeń. :dry:

Hehe to jest wlasnie najgorsze, moj zapal tez nie jest najwiekszy :tak:





ja kupiłam dziś 8 par body dla mojego małego w Realu (w Koronie we Wrocławiu) za 1,99, bawełniane, ładne w promocji, ale trzeba było mocno w koszu kopać i przebierać, żeby coś fajnego znaleźć
oczko.gif
a takie body to pod pajacyki zimą będę zakładać, zawsze to wygodnie w kroku rozpiąć i nic się nie podwija, plecki nie marzną
usmiech.gif

Madziu sliczne te body, ja tez ostatnio pokupilam dla Olivierka troszke. Udalo mi sie kupic kilka z dlugim rekawkiem, a tak to tez tylko krotki :dry: no ale wsumie napenwo lepsze to niz nic.
 
Do góry