reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Gie-oska a mi kolezanka odradzala kupowanie uzywanego fotelika i na pewno kupimy nowy. Sa w sprzedazy foteliki rowniez po wypadkach a tego nikt nie pozna a one nie powinny juz byc w uzyciu. po drugie planujemy jeszcze jakiegos dzidziusia wiec ta roznice miedzy uzywanym a nowym dziele na dwa... A poza tym jak nawet bedziesz chciala sprzedac wozek i fotelik to sprzadzasz go min. za ok. 50% ceny...

wiem ze jest ryzyko takie ale to juz bedzie drugie moje bajbe i nie wiem czy na trzecie sie zdecyduje wiec hcyba zaryzykuje kupno uzywki...no chyba ze po wakacjach ceny spadna i bedzie jakas fajna promocna na foteliki!!Jak fotelik jest powypadkowy to jakas mozna poznac bede starala sie kupic albo z mojego rejonu,moze znajomi beda sprzedawac albo jakies komisy zobaczymy!!Najlepsze jest to ze ja mam fotelik graco po corce ale on nie pasuje do stelaza quinny!!no ale zobaczymy:-)
 
reklama
Babeczki zauwazylam ze jest duzo mam z wroclawia na naszym watku i w zwiazku z tym mam pytanko czy nie wiecie gdzie we wroclawiu jest jakis falny lumpex z markowymi ciuszkami dla dzieci??bo wiem ze dziewczyny na innych watkach kupuja duzo nowych ubranek w takich lumpexach ale one sa z warszawy:-(a ja z ciekawosci bym poszla nawet zobaczyc:-)
 
nie usmiecha mi sie placic za fotelik 600zl ktory posluzy max poltory roku!!

poltora? chyba z 8-9 mesecy zalezy od welkosc malucha te fotelk najmnejsze to sa do 9 kg wiec pozniej znow trzeba kupic
my z mezem chcemy taki wsadzany do stelazu jak juz bedziemy zmieniac na wiekszy ktory posluzy do 4-5 lat albo i wiecej to wtedy nie bedziemy załowac zadnej złotówki
 
A ja coraz bardziej przekonuję się do tego wózeczka:
CHICCO WOZEK TRIO TOUR 4 GONDOLA AUTO FIX PROMOCJA (645257027) - Aukcje internetowe Allegro
Dośc drogi ale spelnia wszyskie moje wymagania, jest stosunkowo lekki i bardzo dobrze się prowadzi. W sklepach wypada ok 500 zl drożej ale można go sobie dokładnie obejrzec i posprawdzac.

Widziałam ten wózek w sklepie "Dziecko" we Wrocławiu koło Centrum Korona za 2100 zł (gondola, spacerówka, fotelik razem z bazą).

Ma największą spacerówkę jaką widziałam-rozkładaną całkiem na płasko-jest bardzo szeroka i długa (w sam raz na jakiegoś dużego klopsa) :-)

Ale jest ze strasznie tandetnych materiałów zrobiony (to moje i męzą zdanie)
Gondola to sam chamski plastik i strasznie wąska jest ta gondolka.
Widziałaś go na żywo ?????

hehe tez mam ochote na ten sam zestaw :) i na razie to moj nr1 :):-D

Cieszę się, że są inne zwolenniczki tego powozu :-)

Ola ja tez wlasnie widzialam na necie ze uzywane foteliki maxi cosi sa tanie i tez raczej sie zdecyduje na uzywke bo takie foteliki jak nowki wygladaja a nie usmiecha mi sie placic za fotelik 600zl ktory posluzy max poltory roku!!

Co do quinny to taki model kupowali: QUINNY BUZZ 3 2008 +GONDOLA+GRATISY bubumarket (644943518) - Aukcje internetowe Allegro musieli grubo ponad 3tys zaplacic bo one w sklepach sa drozsze!!ja czekam na wyprzedaz tego modelu po wakacjach:-)a mi sie wydawalo ze gondola quinny i x-landera jest taka sama...

Kochana fotelik starczy do góra 8 miesiąca (tak powiedział sprzedawca).
Pierwszy fotelik to 0-13 kg
Potem trzeba kupowac następny 9-18

Także ja na bank kupię używany ten pierwszy fotelik -i tak myslę ze bede go uzywac tylko do auta.

Co do Buzza to tak!!!-własnie ten kupili :-)


Gie-oska a mi kolezanka odradzala kupowanie uzywanego fotelika i na pewno kupimy nowy. Sa w sprzedazy foteliki rowniez po wypadkach a tego nikt nie pozna a one nie powinny juz byc w uzyciu. po drugie planujemy jeszcze jakiegos dzidziusia wiec ta roznice miedzy uzywanym a nowym dziele na dwa... A poza tym jak nawet bedziesz chciala sprzedac wozek i fotelik to sprzadzasz go min. za ok. 50% ceny...

Bez przesady z tymi wypadkami. :-)
Trafic na fotelik z wypadku to jak trafić 6 w totka :-)
Ja pierwszy fotelik kupię używany, ale jak ktoś chce nowy to proszę bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Widziałam ten wózek w sklepie "Dziecko" we Wrocławiu koło Centrum Korona za 2100 zł (gondola, spacerówka, fotelik razem z bazą).

Ma największą spacerówkę jaką widziałam-rozkładaną całkiem na płasko-jest bardzo szeroka i długa (w sam raz na jakiegoś dużego klopsa) :-)

Ale jest ze strasznie tandetnych materiałów zrobiony (to moje i męzą zdanie)
Gondola to sam chamski plastik i strasznie wąska jest ta gondolka.
Widziałaś go na żywo ?????



Cieszę się, że są inne zwolenniczki tego powozu :-)



Kochana fotelik starczy do góra 8 miesiąca (tak powiedział sprzedawca).
Pierwszy fotelik to 0-13 kg
Potem trzeba kupowac następny 9-18

Także ja na bank kupię używany ten pierwszy fotelik -i tak myslę ze bede go uzywac tylko do auta.

Co do Buzza to tak!!!-własnie ten kupili :-)




Bez przesady z tymi wypadkami. :-)
Trafic na fotelik z wypadku to jak trafić 6 w totka :-)
Ja pierwszy fotelik kupię używany, ale jak ktoś chce nowy to proszę bardzo.

zgadzam sie z Ola w koncu ile fotelikow jest wypadkowych w sprzedazy??wiadomo zawsze mozna zle trafic ale wydaje mi sie ze 95procent jest niewypadkowych:-)

ja moja Maje w graco nosilam jakos rok z hakiem bo on byc do 13kg ale widzialam takie przypadki ze w tym foteliku do 13kg bylo dziecko co wystawalo i glowa i nogami z tego fotelika:
-)
 
Moja Zuzia pewnie nie ma wiecej niz 13 kg wiec teoretycznie moglaby jezdzic jeszcze w tym małym ale najnormalniej do samochcodu sie nie zamontuje (jesli jest montowany tyłem do kierunku jazdy) jak chociaz troche nogi wystają:tak: Nasza jezdzila własnie tak do ok 8 miesiąca
 
...
Ma największą spacerówkę jaką widziałam-rozkładaną całkiem na płasko-jest bardzo szeroka i długa (w sam raz na jakiegoś dużego klopsa) :-)

Ale jest ze strasznie tandetnych materiałów zrobiony (to moje i męzą zdanie)
Gondola to sam chamski plastik i strasznie wąska jest ta gondolka.
Widziałaś go na żywo ?????...

Widziałam i własnie dlatego się do niego coraz bardziej przekonuję.:-) Szczególnie ze względu na spacerówkę. Gondolka mimo że "chamski plastik" to jest porównywalnie wąska z innnymi wózkami, a poza tym jak sięgnę pamięcią to córeczkę woziłam w gondoli max 6 miesięcy a potem na gwałt szukałam spacerówki. I z doświadczenia wiem, że duża i wygodna spacerówka ma w moim przynajmniej przypadku największe znaczenie. Rozkładana na płasko, szeroka i niska. 2 letni malec bez problemów powinien się na nia wspiąc.
A materiał nie jest taki znowu zły. Widziałam gorsze:-)
 
Kochana fotelik starczy do góra 8 miesiąca (tak powiedział sprzedawca).
Pierwszy fotelik to 0-13 kg
Potem trzeba kupowac następny 9-18

Nasz synek mial fotelik-kolyske 0-13kg, ale jak mial 7miesiecy to przesiadl sie do fotelika 9-18kg, poniewaz tam wagowo by sie zmiescil(jak sie przesiadl mial rowniotko 9kg) ale na dlugosc juz nie.
 
Ja z woziem poczekam do lipca i poogladam sobie wozeczki w Polsce bo tutaj to masakra i wszystkie czarne. Smieje sie z mama ze wygladaja jak trumny :baffled: Ja chce jakis jasniejszy najlepiej jakas limonka :) A fotelik tez napewno kupie z maxi cosi i napewno uzywany. O wiele taniej a wsumie i tak maluch pojezdzi w nim gora 7 miesiecy wiec nie chce przeplacac. :-)
 
reklama
fajny wozek hehehhe :p na wycieczki terenowe mozna chodzic :p

ja juz swoj wybralam chyba bo jakie nie ogladam i mi sie podobaja to i tak wracam do tego :)
wózek Babyactive Jet Picasso 2009 kolor nr 7 (642757706) - Aukcje internetowe Allegro
kolor 3 lub 5 sa zywe i fajne dla chłopaka i dziewczynki a pozatym jest inny ;P nie widzialam jeszcze u nikogo takiego hehe :)

Kasiula a ja wczoraj widzialam ten wozek co Ty chcesz kupic i musze Ci powedziec ze super sie prezentowal:-)kolorek ladniejszy niz na zdjeciu,malutki,zgrabniutki:-)
 
Do góry