reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

A ja Wam się pochwalę, bo kupiłam sobie ogrodniczkę ciążowa na allegro:tak: za jedyne 47 zł z przesyłką- cena okazyjna:-)
jeansowa ogrodniczka noppies M/L ciazowa MB (627223098) - Aukcje internetowe Allegro

a tak w ogóle to w sklepach ceny ciuchów ciążowych są przerażające. Jeszcze napalam się na leginsy ciążowe 3/4 zakończone koronką, do tego jakieś tuniki i pięknie :-) Bo przecież w ciąży trzeba wyglądać atrakcyjnie:tak:

Pozdrawiam i spadam pizze robić, bo coś mnie na nią naszło:-)
bardzo fajna :-) leginsy tez mi się podobają ale to nie dla mnie. W ogóle z ciuchami mam problem na allegro bo na mój rozmiar niewiele jest, ale staram się polować.
 
reklama
A ja mam pytanko do was dziewczyny. W jakich sklepach można kupic ciążowe? Wiem że C&A i H&M oferują co nieco, ale wszystko szare, czarne lub białe. Zero kolorków.
Dzisiaj troszkę poszalałam w Decathlonie - oferują pełną rozmiarówkę ( a ja z tych większych jestem) i można fajne sportowe ciuszki wynaleźc za przyzwoite ceny. Znalazłam fajne spodenki na 3/4 z wysokim ściągaczem na brzuszek. Mega wygodne. No ale marzy mi się jakaś ładna tuniczka, sukienka.
 
A ja mam pytanko do was dziewczyny. W jakich sklepach można kupic ciążowe? Wiem że C&A i H&M oferują co nieco, ale wszystko szare, czarne lub białe. Zero kolorków.
Dzisiaj troszkę poszalałam w Decathlonie - oferują pełną rozmiarówkę ( a ja z tych większych jestem) i można fajne sportowe ciuszki wynaleźc za przyzwoite ceny. Znalazłam fajne spodenki na 3/4 z wysokim ściągaczem na brzuszek. Mega wygodne. No ale marzy mi się jakaś ładna tuniczka, sukienka.
happy mum, pepek świata...
 
Hej Dziewczyny, tak sobie dziś siedzę przed komputerem i szukam fajnych wózków- to chyba z nudów, bo na taki zakup to mamy jeszcze czas, ale znalazłam fajne na stronie:
BabyActive - wózki dziecięce

Podobają mi się modele Jet: Picasso i Neo colletion- szkoda tylko, że cen nie podali na stronce.Tak po za tym to wózki wydaja się masywne, duże i maja fajne zestawienia kolorystyczne- z reszta zobaczcie, bo to rzecz gustu:tak:
Pozdrawiam:-)
 
Ja juz sie tych zakupow dla malenstwa doczekac nie moge marzy mi sie chociaz juz wyprawke do szpitala kupic ale moja mama tak strasznie na mnie krzyczy ze nie wolno ze jeszcze zawczesnie ech...:wściekła/y: ale i tak kupilam 2 pary bialutkich materialowych buciszkow!!:-p a co tam!
 
Ja dla dzidziusia jeszcze nic nie kupilam, wlasciwie mam wszystko po synku. Ale jak dowiem sie, ze to dziewczynka, to od razu cos kupie! Malo tego, moja ciocia siedzi jak na szpilkach i czeka na ta wiadomosc, bo robi cudne rzeczy na szydelku dla dziewczynek :) Ach nie, przypomnialam sobie! Ja da fasolki kupilam mala sukienke na poczatku lutego, gdy sie okazalo, ze pierwszy cykl byl bezowocny. Powiedzialam, ze moze to nam przyniesie szczescie! I w nastepnym cyklu juz sie udalo!
Wozek tez mam, Roan. Dosc duzy, ale mnie sie podoba. Tylko martwie, sie, czy z gondola zmiesci sie do windy. Bo w miedzyczasie przeprowadziismy sie do blokow, starszych z malymi, waskimi windami, i w nim uzywalismy tylko spacerowki. Wchodzi na styk jak zrobi sie ja na siedzaco i podnoznik sie schowa....
A dla siebie ubrania ciazowe na lato tez mam. Jedna sukienke szyta na miare i komplet-tunika i spodnie. tez z pierwszej ciazy. Wtedy urodzilam 29 sierpnia. Kiedys wkleje zdjecia. Teraz temin mam ponad 2 miesiace pozniej, wiec mysle, ze na lato nie bede nic kupowac, zmieszcze sie w swoje zwykle elastyczne sukienki. Dostalam tez 2 tuniki. jedna od mojej mamy z H&M, sliczna, druga od cioci, ale jest duuuzy rozmiar. Ale powinnam w niej chodzic. Musze sprawic sobie cos na jesien i jakies dlugie spodnie. A zdejcia ciuszkow wkleje nastepnym razem.
 
Ja juz sie tych zakupow dla malenstwa doczekac nie moge marzy mi sie chociaz juz wyprawke do szpitala kupic ale moja mama tak strasznie na mnie krzyczy ze nie wolno ze jeszcze zawczesnie ech...:wściekła/y: ale i tak kupilam 2 pary bialutkich materialowych buciszkow!!:-p a co tam!
ja mam wszystko po starszym synku. Zaraz na poczatku kupiłam jednak 1 komplecik - zielone śpioszki i koszulka oraz welurowy pajacyk i czapeczkę - różowe. Miałam nadzieję, ze to zauroczy fasolkę na dziewczynkę. Niestety nie zadziałało ;-)
Już bym chętnie te ciuszki ze strychu zniosła i poprala. Ba, nawet mam juz ochotę do szpitala się spakować :-)
 
moja mama też mówi aby nic nie kupować. więc póki co glądam i zapamiętuje. no i odkładam pieniążki, bo będzie tego tyle, że uhuhuhuh:tak:

:rofl2:już na samą myśl wariuję

:rolleyes:
 
Hej Dziewczyny, tak sobie dziś siedzę przed komputerem i szukam fajnych wózków- to chyba z nudów, bo na taki zakup to mamy jeszcze czas, ale znalazłam fajne na stronie:
BabyActive - wózki dziecięce

Podobają mi się modele Jet: Picasso i Neo colletion- szkoda tylko, że cen nie podali na stronce.Tak po za tym to wózki wydaja się masywne, duże i maja fajne zestawienia kolorystyczne- z reszta zobaczcie, bo to rzecz gustu:tak:
Pozdrawiam:-)

mi sie spodobal Picasso i wlasnie se taki upatrzylam na allegro :)

wózek Babyactive Jet Picasso 2009 kolor nr 5 (622638910) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry