reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Ja jestem bardzo szcześliwa, bo niedawno doszliśmy z mężem do wniosku że zrobimy dla dzieci pokoik bo razem nam będzie ciasno. No i już sie nie mogę doczekać kupowania mebelków i dodatków. Marzy mi sie coś takiego:
NAKLEJKI WIELKIE SAFARI - 2.5m2!! najlepsza jakosc (625176306) - Aukcje internetowe Allegro

Ja dzisiaj sie przyłapałam w sklepie że ciągle wybieram ciuszki w rozmiarze 56:-D zamiast na 86 (na córkę). Ale z zakupami sie jeszcze wstrzymuje, narazie;-)
a zamierzasz oba dzieciaczki tam od razu zainstalować? Ja się właśnie nad tym zastanawiam, czy maluszek nie będzie w nocy starszego budził. Już sama nie wiem. Na razie skłaniam się ku temu, by jednak na razie łóżeczko w sypialni postawić, ale nie bardzo mi się to uśmiecha. Choćby z tego powodu, ze ja potwornie chrapię i np. Kubie okropnie to przeszkadza. Kubuś od pierwszych dni spał w swoim pokoiku. Tylko jak był chory to spałam u niego ale wtedy żadne z nas nie było wyspane, bo przez cała noc budzilismy siebie na wzajem przy każdym poruszeniu.
A osobne pokoiki dla takich malców uważam za przesadę, więc jestem w kropce ;-)
 
Ewelia ja tez chce te naklejki kupic dla corki ten sam motyw one sa super:_)

Natalunia pewnie Twoj L jakies naklejki z autami wynalazl ale nie chce Ci pokazac do puki pewnie plci nie pozna hehe:-)

Ja na szczescie bede miec osobny pokoj dla corki i dla drugiego boba:-)
 
Ja jestem bardzo szcześliwa, bo niedawno doszliśmy z mężem do wniosku że zrobimy dla dzieci pokoik bo razem nam będzie ciasno. No i już sie nie mogę doczekać kupowania mebelków i dodatków. Marzy mi sie coś takiego:
NAKLEJKI WIELKIE SAFARI - 2.5m2!! najlepsza jakosc (625176306) - Aukcje internetowe Allegro

Ja dzisiaj sie przyłapałam w sklepie że ciągle wybieram ciuszki w rozmiarze 56:-D zamiast na 86 (na córkę). Ale z zakupami sie jeszcze wstrzymuje, narazie;-)


Ewelina a ty nniie wiesz czy ślady jakies sa jak sie odkleji ? odrazu z farba schodzi czy jak ? bo ja sie zastanawiam bo bede odnawiala pokoik i tez bym chciala tylko boje sie ze nie tak łatwo pozniej sie ich pozbyc (mieszkam na stancji )
 
Ewelia ja tez chce te naklejki kupic dla corki ten sam motyw one sa super:_)

Natalunia pewnie Twoj L jakies naklejki z autami wynalazl ale nie chce Ci pokazac do puki pewnie plci nie pozna hehe:-)

Ja na szczescie bede miec osobny pokoj dla corki i dla drugiego boba:-)
no ja możliwość tez taką mam, ale wydaje mi się, ze fajniej jak małe dzieci mają jeden pokoik. Jak będą starsi to się ich rozdzieli.
 
Kilolek ale miedzy Twoimi dziecmi bedzie mniejsza roznica wieku niz u mnie:-)ja jednak jestem za osobnymi pokojami dla nich.wiadomo ze bobas nie bedzie przesypial calych nocy na poczatku wiec nie chce aby corka byla niewyspana:-)
 
Kasiula ja gdzies czytalam ze takie naklejki sa do przeklejania z miejsca na miejsce wiec farba/tapeta nie powinna zejsc razem z naklejka..najlepiej zadaj takie pytanie sprzedawcy:-)

A myslicie ze mebelki mamut z ikei beda pasowac do takich naklejek?? takie chce kupic corce: IKEA | Małe dziecko | Meble do przechowywania | MAMMUT | Komoda, 3 szuflady i IKEA | Małe dziecko | Meble do przechowywania | MAMMUT | Szafa lub kolor czerwony:-)


no pewnie ze tak :) jest taki wybór tych naklejek ze szok :) i dla chłopca i dla dziewczynki i farma i rybki kwiatki motylki biedronki szok :)
ja sie zastanawialam jak pomalowac pokoik dzidzi ale juz mam pomysl :D :D

tylko w łagodniejszych kolorach :)
 

Załączniki

  • motyle_wizual.jpg
    motyle_wizual.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 40
A myslicie ze mebelki mamut z ikei beda pasowac do takich naklejek?? takie chce kupic corce: IKEA | Małe dziecko | Meble do przechowywania | MAMMUT | Komoda, 3 szuflady i IKEA | Małe dziecko | Meble do przechowywania | MAMMUT | Szafa lub kolor czerwony:-)

Gosiu, moj Macius ma u siebie wlasnie mebelki z serii Mamut! Dosatal d dziadkow i chrzesnego na drugie urodziny. Ma niebieskie lozeczko, komode. Oprocz tego czerwony stolik nocny, stolik do rysowania i krzeselka z oparciem. I jeden regal do przechwywania w kolorze bialym z czewronymi pojemnikami. Mebelki sa super i mysle, ze pasuja do wszyskiego!
 
reklama
Gosiu, te naklejki safari sa super! Macius ma pokoj wytapetowany na zielono, jednoliscie, i teraz sie zastanawiam, czy te naklejki tez by sie dobrze prezentowaly na takim tle, jak myslicie? Pokoj mial byc malowany na blekitno i mial miec wzorek szablonem w auta, ale sciany nie rzyjmowaly farby i ostatecznie po 2dniach walki wytapetowalismy go.

Maluszek jak sie urodzi bedzie mialpokoj na poaczatku razem z nami.A jest to pokoj typowo dziewczecy, hahah, wiec lepiej aby byla to dziewczynka! Dlaczego dziewczecy? Bo jak kupowalismy mieszkanko to nie mielismy juz funduszy aby ten jeden pokoj odnowic(wszysko inne tak) i ma rozowe sciany w krolewny, rozowy zyrandol i rozowa wykladzine w kwiaty! Wczesniej jak wynajmowalismy mieszkanko tez mielismy sypialnie na rozowo, ale bardziej stonowana, i choc urodzil sie Macius to nie zmienialismy:)
 
Do góry